Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, hogy éreznéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, hogy éreznétek, mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel távkapcsolatban élünk, de ezen változtatni szeretnénk, fogunk is, de jelenleg nagyon távol vagyok és nem is tudnék odautazni.


A probléma az, hogy egy ideje követi egy idegen srác (roma származású). Nem bántotta, de követi mindenhová, munka után megvárta buszmegállóba este, magyarázott neki, hogy milyen szép stb.

Barátnőm elküldte, el is ment. Utána többször látta, hogy figyeli, már ismeri a kocsiját, itt ott megjelent, a lakásának közelében, a buszmegállóban ahol leszáll stb.

Már egy ideje ment ez így, én rendőrséget akartam bevonni, de barátnőm még nem.


Azóta ideiglenesen átköltözött máshová, és egy ideig megszűntek a követések, de a napokban újra felbukkant az idegen. :(

Engem már nagyon idegesít, barátnőm most egy barátnőjénél lakik ideiglenesen, de a rendőrségre nem akar menni, és én sem tudok hazautazni jelen pillanatban. Kértem, hogy tegyen feljelentést, nem hivatalosan beszélt is rendőr ismerőssel, és azt mondta, hogy (mivel már kb 2 hónapja megy ez) nem is érti mire vár még, miért nem tesz lépéseket.


A bajom az, hogy barátnőm azt állítja, hogy ha feljelenti csak magára haragíthatja, és nem teszi meg ezért, meg hogy a rendőrök hülyék és hülyén oldanák meg az egészet, és csak félhetne még jobban.

Ami nagyin bánt és idegesít, az az, hogy a fejébe vette, hogy megkeresi ezt a hülyét, és megkérdezi tőle, hogy miért követi, mit akar. Időközben kiderítette hol lakik (követte a barátnőm a csávót kocsival hazáig titokban). Nagyon dühös vagyok, és mondtam neki, hogy meg ne próbáljon egyedül odamenni az idegen lakásához!

Viszont Ő hajthatatlan, és nem tudom lebeszélni róla! Veszekedtem vele, és ráparancsoltam, hogy nem teheti, menjen a rendőrségre inkább, de nem, annál makacsabban akarja maga intézni a dolgot! Én nagyon félek, hogy egy idegen megbízhatatlan, akár milyen bajba sodorhatja magát ezzel.

Tudja, hogy per pillanat nem lehetek ott, hogy segítsek, és megvédjem, és mégis önfejűen bajba keveri magát (legalábbis szerintem veszélyes ez). Nem hallgat rám!


Sajnos családja nincs, és olyan ismerőse barátja sem, akire számíthatnánk, úgyhogy ilyen opció nem nagyon van. :(


Szerintetek jogosan vagyok kiakadva rá? Jogosan mondtam neki, hogy nem szép tőle amit tesz, magával és velem? Hogy ezzel nekem fájdalmat okoz, és ha valami baja lesz, az olyan lenne mintha direkt csinálná, hogy veszélybe kerül, és nem gondol senkire, se rám se semmire, csak magára, és csak az önfejűségére?

Mit lehet ilyenkor mondani, vagy gondolni, vagy érezni? Most én vagyok a rossz mert haragszom rá, és szemét dolognak érzem a részéről, ha ezt meg meri tenni?


Köszi a válaszokat!



2014. ápr. 1. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Váov, nem fosik az tény. Viszont igazad van kicsit önző amit csinál. De hamár annyira akar beszélni vele akkor tegye meg egy forgalmas helyen.
2014. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De Ő csak azt tudja, hogy hol lakik, és a házához akar menni becsöngetni és úgy megkérdezni!

Nem fosik? Nem persze, ismerem, ilyenkor még nem, aztán megteszi és érzi, hogy bajba került akkor meg elszáll minden bátorsága, és bepánikol, és a bátorsága visszájára fordul, de akkor már késő. :(

2014. ápr. 1. 11:20
 3/14 menta34 ***** válasza:

Olyan nő nincs szerintem aki egy ilyen beszélgetéshez ne találna 3-4 férfit aki odakíséri. Kiírja a facebookra és kész. Valszeg a C mindent tagadni fog, de nem is az a lényeg, hanem hogy hátha elretten.


Nem tartom jó ötletnek a halogatást, ha netán akar valamit az a C akkor bármikor megtörténhet, lehet, hogy csak az alkalmat lesi.


Még egy dolog, bár kissé ez is kockázatos. Vigyen magával fényképezőgépet, vagy telefont és mindig mindenhol fotózza le a C-t, amikor azt látja, hogy követi vagy rá figyel.

2014. ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rasszista, de nevén nevezem az embereket. Igen, egy cigány srácról van szó. Annyit tudunk róla, hogy egyáltalán nem szegény, nem az a nyomorult sorsú fajta, hanem nagyon pénzes. Nagyon drága kocsija van és a ház ahová hazament és feltételezzük, hogy az övé, vagy a családjáé, nos az egy kisebb palota. Igényes meg stb. ettől függetlenül, a cigány kultúrát tekintve és a nőkhöz való viszonyukat alapul véve, minden rosszra merek gondolni sajnos. Hogy melyik a jobb, egy tanulatlan és szegény sorsú cigány, vagy egy dúsgazdag "kifinomultabb", ezt nem tudom, de most itt nem is ez a lényeg, ha nem lenne cigány, akkor is ki lennék ugyanígy akadva! Nem csak cigányok bántanak, rabolnak, erőszakolnak meg nőket nap mint nap, hanem átlagos jómódú intelligens tanult emberek is. Sajnos nem lehet egyértelműen eldönteni senkiről, hogy mire képes!

Pont ezért nem engedem barátnőmnek, hogy odamenjen, de hajthatatlan, és nem fog hallgatni rám!


Most mit csináljak vele? :(

2014. ápr. 1. 11:34
 5/14 anonim ***** válasza:

Elég para :(

Remélem nem lesz gáz. Jogosan aggódsz érte.

2014. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? (1)
2014. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kb 1 éve
2014. ápr. 1. 11:46
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy ezt mondom,de ha elmegy hozzá egyedül akkor én elgondolkodnék a szakításon(ahogy előttem hozzászóló is mondta, írja ki facebookra legalább hogy valaki/kik menjenek bele) . Nem elég hogy magát sodorja veszélybe , de azokkal nem törődik akik szeretik (mint te). Bármi történhet vele.
2014. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
(1) voltam
2014. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én pontosan ugyanígy gondolkodom, de azt hittem esetleg én vagyok a hülye vagy nem is tudom.

Szeretem, de nem bírnám elviselni, hogy tehetetlenül végig kelljen nézem, ahogy ne adj Isten bántják, vagy megerőszakolják! :( Rosszul vagyok a gondolattól is!!

2014. ápr. 1. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!