Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok mondani olyan történe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani olyan történetet, ahol egy nő szerezte vissza az ex barátját?

Figyelt kérdés

Leginkább olyan érdekelne, ami veletek, vagy ismerősötökkel esett meg, de akár filmet is mondhattok a témáról.

Az én konkrét esetem ez, amit meg akarok oldani, de ezt csak az olvassa el, akinek kedve van, leginkább a fő kérdésre érdekelnének a válaszok. :)

Én rontottam el a dolgot mindig... ezt hosszú lenne részletezni, de nem csináltam semmi rosszat, csak szimplán féltem a kapcsolattól és úgy igazán sose akartam belevágni (ő is ilyen típus egyébként, bár egy éven át akarta, hogy egy pár legyünk... aztán egyik napról a másikra nem, ebben én nem hiszek, hogy ilyen gyorsan változna.. ). És akkor azt mondta, hogy hagyjuk most már tényleg végleg.

Már egy hónapja egyáltalán nem is beszéltünk egymással, de azért találkozni szoktunk, és minden hétvégén ugyanott bulizunk...szóval látjuk egymást.

Legutóbb odajött hozzám, nagyon jól elbeszélgettünk, minden olyan volt, mint régen, sokat nevettünk, meg újra szóba került, hogy ne hagyjuk mégse, kézen fogva sétáltunk, csók is volt..

Aztán másnap azt mondta, hogy ez biztos csak az alkohol miatt volt és tényleg jobban járunk, ha hagyjuk.

Gyakorlatilag senki nem érti, hogy miért nem akarja, hogy megpróbáljuk, ha már ennyi ideig akarta (és amikor rövidebb időkre "együtt voltunk" akkor mindketten legboldogabb korszakunkat éltük..), legjobb barátaival is beszéltem már többször is, szerintük szerelmes... bár ő már állítja, hogy nem.. de szerintem ahogy rám néz, azt nem lehet megjátszani, hiába mondogatja az ellenkezőjét. Csak nyilván már túl bonyolult volt az egész, és elege lett ebből, ami érthető. Most meg akarom várni, hogy túl legyen ezen az önmagát győzködős szakaszon, ha szeret, akkor nem fog most pár hét alatt elmúlni, és akkor valahogy újra megpróbálni, hogy legyen valami.. csak ehhez kéne valami jó módszer..


2014. ápr. 1. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

ő akarta, te sokáig bizonytalan voltál


végre rájött, hogy neki ilyen nő soha nem kell. mindenki azt szeretné, ha tényleg akarnák.

2014. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hódítsd meg úgy,a hogy a férfiak szokták a nőket :) Ebbe bármi belefér, a lényeg, hogy érezze Őt akarod. Csavard el a fejét!
2014. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy szeret, de egyben fél is Tőled!!! Ha iszik a kontroll csökken és az elemi ösztönök jönnek előtérbe...ha józanodik meg az esze....és te már egyszer eldobtad!!!

Olyan vagy Te neki mint a vadló...szeret Téged próbált megülni, de ledobtad és ott állsz Vele szemben, hogy próbálkozzon újra de mág sajog a háta az esés miatt!!!

Várj még egy kicsit és összeszedi magát!!!

Én csak olyan újrakezdésben hiszek, ahol valamilyen zavaró körülmény hatására mentek szét a felek, nem hűtlenség volt az ok. Esetemben ez munkahely volt...otthagytam a francba és úgy kértem meg, hogy próbáljuk újra....működött!!!

36F

2014. ápr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem viszont nem működött. Annyira akarta a lány, hogy kényszerítve éreztem magam, nem adott szabadságot, túlzottan is ragaszkodott, nem értette meg, hogy gyors nekem a tempó. 8 hónapig gyakran elutasított (persze lefeküdt velem, de érzelmileg sokszor ellökött magától), szakítottam vele, de visszaédesgette magát. Nem volt jó. Nagyon nem. Várt volna rám, ha tényleg szeret, de ő csak nagyon kötődni akart valakihez. Ezzel az amúgy jól működő barátságunkat is elrontotta, úgyhogy nekem nem érte meg. Mondtam neki, hogy össze vagyok zavarodva, szükségem van egy kis időre, de folyton megkaptam, hogy "döntöttél már? Miért nem döntöttél még?", ezt nagyjából napi szinten.
2014. ápr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!