Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 15L

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú,én is neki.Van egy barátnőm, akinek már volt néhány kapcsolata, és ellát engem mindenféle tanáccsal.No de...nem tudom, mennyire jók ezek a tanácsok.

Mondott olyat, hogy hagyjam ,hogy a fiú kezdeményezzen. Ezzel egyet értek.

De mondott olyat is, hogy ne írjak rá Facebook-on ,várjam meg míg ő rám ír. Hogy lássam eszébe jutok-e. De a fiúnak esze ágában sincs rám írni. :/

Olyat is mondott, hogy ne én mászkáljak, hanem a fiú.

Jók ezek a tanácsok? Félek ha nem én írok rá, ő se fog, mert fél. Azt várom, hogy elhívjon valahova, de a barátnőm szerint, várjam meg míg ő hív el engem.

Írjatok sokan véleményeket, és tanácsok is jöhetnek :)



2014. ápr. 1. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tetszel a fiúnak és akar tőled valamit, lépni fog. De néha jó, ha az ember a saját kezébe veszi az irányítást. Szerintem várj kicsit, és ha nem jönnek be a barátnőd tippjei, írj rá a fiúra.. Egy próbát megér :)
2014. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt csináld amit helyesnek tartasz.
2014. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem jó tanácsok. Ez inkább csak kelletes. Ő biztos ezt csinálja, de neked nem kell. Írj rá nyugodtan:)
2014. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kelletés*
2014. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kezdeményezz nyugodtan lehet hogy szüksége van egy kis önbizalom löketre.a lényeg hogy ne ugráld körbe mert akkor nem fogsz neki kelleni,szóval nyugodtan irj rá vagy beszélj vele csak ne te keresd folyton őt hagyd hogy ő is lépjen feléd ;)
2014. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ahhoz, hogy megfelelő tanácsokat adjunk, kicsit több részletet is tudnunk kéne. Például milyen karakter ez a srác, mennyire félénk stb.. mert előfordulhat hogy az utóbbi esetben neked kéne egy kis löketet adni, ma már itt tartunk. De barátnőddel egyet értek, alapjáraton férfinek kéne lennie és neki kezdeményezni, minden szempontból! Viszont te akkor ne kéresd magad annyira, ha neked is tetszik :) Nehogy elbizonytalanodjon
2014. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
elvileg tudja ,hogy tetszik nekem. 7.-es én meg 8. szóval lehet ezért félénk, de nem tudom :)
2014. ápr. 1. 17:57
 8/12 anonim ***** válasza:
abban eggyet értek hogy ha hiányzol neki akkor ő fog irni neked, de persze csak ha napi szinten van fent, de ha hetente egyszer megy fel fb-re és pont nem vagy fent akkor nem fog irni
2014. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hetente többször fent van, én meg egész nap! szóval van lehetősége rám írni.
2014. ápr. 1. 18:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy azért nem ír rád mert félénk én is ismerek jó pár csajt aki bejön, és mégsem írok rájuk mert én is ilyen fajta vagyok, lehet hogy hülyeség mert megvonom magamtól a lehetőséget hogy összejöjjek egy csajjal de mindig is ilyen voltam, tehát nem biztos hogy nem jössz be neki, és szerintem simán kezdeményezhetsz te is nincs leírva semmilyen törvénykönyvbe hogy mindig a fiúnak kell kezdeményeznie.
2014. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!