Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék egy barátot, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy barátot, de sehol nem találok. Az internetes kapcsolatkeresés veszélyes, ha nem gyanakvó az ember. Hol kereshetnék magamnak barátot?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd itt lesz jelentkező, ne aggódj.
2014. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindjárt jön, hogy akárhol, buszon, parkban, könyvtárban, de ahhoz nagy önbizalom kell, hogy odacsapódj valakihez, hogy : " Hello mostantól élvezheted a társaságom."
2014. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hű na akkor máshonnan át se fognak verni. Menj el diszkóba, mert ott nincs veszélye és nem kell gyanakvónak lenned. A biztonság kedvéért vigyél magaddal védőpajzst.
2014. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fiatal Vagy és nem teljesen botlábú menj el táncolni salsát vagy valami hasonlót... :)
2014. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is társkeresőzök. Megismertem egy srácot, találkozgattunk, mondhatni együtt jártunk 3 hónapig. Lehet h vége lett, de szombaton ismét randizok valakivel, akit egy oldalon ismertem meg :)

16/l

2014. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!