Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan nagy dolog, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy dolog, ha valakinek barátnője van manapság?

Figyelt kérdés
Környezetbe, meg mindenhol olyanokat kijelentéseket hallok, mintha olyan nagy dolog lenne az hogy egy fiúnak barátnője van. Pl.: "képzeld van neki barátnője", "nem lehet neki barátnője", "neked komolyan van csajod?" "tuti nincs barátnők" stb stb
2014. ápr. 2. 16:19
 1/9 anonim válasza:
0%
A mai Magyarországon igen,a világ legbunkóbb és legnagyobb igényű női között,akik ráadásul nem néznek ki olyan jól,hogy értük egy izzadtságcseppet is hullass.
2014. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy nagy dolog-e, de jó dolog. :)
2014. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyen környezetben,és hogyan néznek ki az illetők.Ha jóképű vagy nyilván nem lesz nagy meglepetés,meg nem fogod nagy számnak venni ezt.

Azonban aki átlagos vagy nem annyira jóképű,ott már annak is örvendés van,ha van egyáltalán barátnője az illetőnek.Én is örülnék neki,ha végre lehetne 1! nem több egyetlen egy darab,akivel együtt lehetnék.Idáig még nem volt,és nem is tudom lesz-e,pontosan ezek miatt.

22/F

2014. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egyáltalán nem nagy szám. Az átlag nő hiába rendelkezik nagy igényekkel, ha közben ostoba. Megfelelő vetítéssel gerincre lehet vágni őket néhány nap alatt.

De a férfiak is ostobák, szóval erre nem feltétlenül képesek.

Nem is értem, hogy az emberek miért nem maradnak inkább mind egyedül. :D

Összefoglalva: Egyáltalán nem nehéz barátnőt szerezni, de nincs is több értelme, mint egy hobbinak, amivel el tudod ütni a felesleges idődet.

2014. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Abszolút nem az, csak az itteniek körében tippelj miért.
2014. ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#1

Nagyon nem értek veled egyet. Igaz, hogy vannak a nők között (szép számban) olyanok, akik túl sokat hisznek magukról, és túl sokat várnak el a férfiaktól, de ettől még nem kellene általánosítani szerintem. Pont itt kezdődik a probléma.. Egy pár p*csa miatt elítélik a nők egészét. Holott nem egy normális lány van, aki tényleg normális kapcsolatot szeretne, és nem rendelkezik egetverő igényekkel. Az igazsághoz azonban az is hozzátartozik, hogy ilyen téren a férfiak sem "kutyát". Elvárják, hogy a nő tökéletesen nézzen ki, ne legyen rajta egy deka felesleg sem, stb. miközben ők sem tökéletesek. Szóval lehet itt mind2 nem között találni érdekes egyéneket, de ez még nem ok az általánosításra, hiszen vannak kivételek is :) Egyébként a kérdéshez kapcsolódva, ha 20 év alatti korosztályról beszélünk, akkor elég nagy dolog, tekintve, hogy az ilyen korú fiúk legfőbb célja általában, hogy minél több nő meg legyen nekik.. Kevés olyan van, aki tényleg komolyabban gondolkozik, és nem a mennyiségre, hanem mondjuk a minőségre megy.

2014. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem érdekes, mint nagy dolog. Én nem bírnék elviselni olyan közel magamhoz egy embert, ezért nincs is. És csodálom, akik tudnak ilyet, meg max. irigykedek néha. De ennyi csak.
2014. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6


A válaszod hasznos, mivel rávilágít arra a közhelyre hogy mindenki általánosít, hiszen elárulok neked egy nagy titkot, a 20 év alatti fiúknak általában nem a legfőbb célja hogy minél több lány meglegyen nekik. Vannak akiknek ez, vannak akiknek meg más. Nem is kevésnek.

2014. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Odaírtam én is, hogy vannak olyanok akiknek nem az a legfőbb céljuk, viszont ha már csak a saját környezetemben nézek szét, akkor a többség csak arra megy. Ettől eltekintve én is tudom, hogy vannak normálisak is :)

2014. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!