Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire ciki ha egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki ha egy 21 éves lánynak 14 éves pasija van?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm szerintem teljesen elmeroggyant, összejött egy 14 éves kisfiúval, mit mondjak neki? vagy hagyjam rá? ez mennyire szokványos? aggódom érte.
2014. ápr. 2. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

max 14 éves kisfiúja van. A pasi az túlzás. a Pasi 22-23nál kezdődik.

Hát szerintem gáz, én csak nálam idősebb sráccal jövök össze, de ez az eset háát, 14 éves... a fiúk később érnek, úgyhogy nemtudom mit vár ettől a kapcsolattól,de nem jósolok neki sokat..

2014. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
84%
Rossz kategoriaba irtad. amugy meg lehet hogy pedogil kitudja..
2014. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A csávó tuti élvezi. :)
2014. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyám!!!
2014. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És ettől ideges vagy és így akarsz fogyni? Hogy a francba jön ide ez a kérdés?
2014. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

@Cukimániákuslány:$


Te már csak tudod 13 évesen a 19 éves barátoddal! :D

2014. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!