Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mért ilyen? Mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mért ilyen? Mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyok együtt a barátommal, és ha együtt vagyunk nincs is semmi baj, példaértékű és kiegyensúlyozott párkapcsolatunk van! Viszont telefonon tőmondatokban elintéz, és elköszön, 2-3 percnél sose beszélünk többet (koleszban van hétköznaponként). MSN szinte lehetetlen, mert utálja, nagyon ritkán jön fel, bár ha feljön, akkor általában el tudunk beszélgetni normálisan! Igazából ez a telefon dolog idegesít! Miért lehet ilyen?
2009. dec. 18. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Talán utál telefonálni, én is utálok, húú de mennyire, alig várom, hogy letegyem. Ha egyébként rendes veled, akkor ne problémázz ilyenen :)
2009. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Húú én a helyedben örülnék neki....az én exem mindig elvárta, hogy hívjam, és akk nem volt elég neki 2-3 perc, de 20-30 sem és természetesen mindig nekem kellett hívnom és minden hónapban 10.000 felett volt a számlám...nagyon kiborító volt, amikor nem hívtam vagy leakartam rakni, mert hogy soklesz, alkezdett hisztizni...inkább örülj neki :D vagy sms-ezzetek az tök jó :P
2009. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sms-ezni sem szeret! Igazából én is jobban díjaznám, ha inkább többet lehetnénk együtt, de azért olyan jó (lenne) néha hallani a hangját akkor is, ha nincs velem
2009. dec. 18. 22:55
 4/6 anonim válasza:
Talán mert férfi. A férfiak általában utálják az üres fecsegéseket.
2009. dec. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátod teljesen olyan mint az enyém:) A különbség csak annyi h mi 2 éve vagyunk együtt. Ennyi idő alatt azt sikerült elérnem hogy naponta többször felhív és néha sikerül már 10 percet is beszélnünk egyszerre:). Msn-en sosincs fenn mert utál gépelni is. 60kmre lakik tőlem szóval nem talizunk minden nap ezért nehéz volt megszokni. De ilyen és így kell elfogadni. Ha együtt vagytok és akkor minden rendben ne aggódj.
2009. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, köszin a biztatást! most hétvégén is a koleszban kellett maradnia, és 2x is felhívott, azt mondja hiányzom neki, és várja a keddet, hogy együtt lehessünk! Azt hiszem tényleg fölösleges aggódnom :)
2009. dec. 19. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!