Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot tudok venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot tudok venni a barátomnak (16éves) karácsonyra 4-5 ezer forint értékben?

Figyelt kérdés
az a gáz, hogy ő eléggé kitett magáért, azt nemtudom, hogy mittvett de barátnőm mondta, (mert neki elmondta) hogy 10ezer forint értékben vásárolt nekem. mit vehetnék h ne égjek be?
2009. dec. 18. 22:15
 1/5 anonim válasza:
Te tudod hogy mit szeret, te ismered őt...
2009. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vegyél valami (márkás) pólót/pulcsit neki.. ilyenkor téli leárazások vannak, boltokban 10ezer helyett megkapod 5ezerért a jobb felsőket is,.. úgyhogy végülis hasonló értékben van.. de hogy miért az számít.. :)
2009. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért ilyen fontos az ár? :)

Egyébként igaza van az egyik előttem szólónak. Vegyél neki egy felsőt. Tesómnak most vettem karácsonyra 2500 Ft-ért akciós Retro pólót, apumnak ugyanennyiért a Reserved-ben szintén pólót.

De a karácsony ne licit legyen. Nem az számít, mennyibe kerül az ajándék, hanem, hogy mennyi szeretettel adtad, mennyit foglalkoztál azzal, hogy a saját keretedből olyan ajándékot vegyél, ami tetszik is neki.

Tavaly a barátom karácsonyra beállított egy Swarovski nyaklánccal. Bele sem merek gondolni, mennyibe került, halvány sejtelmem azért van. Én viszont nem vehettem túl drága ajándékot, így kapott egy olyan ajándékot amit rég szeretett volna, és amiért lejártam a lábam -12 fokban a városban, mire találtam megfelelőt kultúrált áron. De úgy örült neki, mint egy ötéves kisgyerek. :) Szóval... Nem a pénz a lényeg.

2009. dec. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én barátomnak vettem, egy gravírozott tollat, ezüstkarkötőt és egy naplót (mert szeretne naplót vezetni)


Remélem segítettem valamennyit :)

2009. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mit gravíroztattál a tollban? mert azon gondolkozom, hogy gravíroztatok a barátomnak, de nem tudom mibe és mit.:S
2009. dec. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!