Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most készülök az első alkalomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most készülök az első alkalomra egy osztálytársammal. Idáig csak maszturbáltam. (de én maszturbálás közben sosem húztam le a bőrt teljesen mert fájt nemtudom h jól fogalmaztam e meg v h érthetően e? ) Fájni fog a szex így?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
De szánalmas, hogy azt írod, hogy az osztálytársaddal. Tudod, mit szoktak egy osztálytárssal? Kirándulni, beszélgetni, együtt tanulni... Majd ha eljön az igazi szerelem felnőttkorodban, akkor is ráérsz. A kérdésedből is adódik, hogy abszolút éretlen tacskó vagy. Majd jönnek úgyis olyanok, akik a s*ggedet nyalják, hogy csináld csak, miért ne, meg gyakorlati tanácsokat adnak, de nem ez válik a hasznodra. Bár ezt te még úgysem látod, olyan éretlen vagy.
2009. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
érthető de megkérdezhetem ,hogy hányéves vagy ?
2009. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy enyhe fitymaszűkületed van. Előre nem tudom, hogy fog-e fájni, de ha nem vadulsz be, talán nem. :)

Többieknek: mert miért ne jöhetne össze egy osztálytársával? Inkább az lenne a szánalmas, ha egy beb.szós buli után felszedett rüfkével veszítené el.

2009. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló...itt nem arról van szó hogy osztálytárs vagy sem,hanem az hogy a barátnőjét így nevezi.
2009. dec. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
soha nem bírtam felfogni, hogy egyesek hogy a r*kba tudnak azon fennakadni, hogyha két ember osztálytársként létesít kapcsolatot. Szánalom^2. Az enyhe fitymaszűkület lehet, hogy fennáll, amit javaslok, ha másnak nem is, de a lánynak mondd el, már ha megbízható. Ne akkor este essetek pofára.
2009. dec. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok kiskoromban voltam orvosnál de akkor még nemtudtam h ez miért volt
2009. dec. 18. 23:36
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
NO komment a korodhoz XD
2009. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
83%
ezen mért röhögsz hülegyerek szented hány éveseknek van szükségük ien oldalr aés tanácsokra? 30 éves tapasztalt emebreknek? vagy tapasztalatlan kamaszoknak?-.-
2010. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!