Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lesz ajándékozás. Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz ajándékozás. Szerintetek jó ez a gondolkozás?

Figyelt kérdés
Nekem nem is az ajándék a fontos. Egy hónapja lesz karácsonykor hogy együtt vagyok barátommal. És megbezséltük hogy még most ne vegyünk egymásnak semmit, mert még túl korai. Nekem fura ez a dolog, de kellemetlen helyzetbe nem akarom hozni hogy én veszek ő meg nem. Nektek mi a véleményetek erről? Nekem tetszik is meg nem is. Huszon évesek vagyunk.
2009. dec. 19. 10:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
mi is majdnem 1 hónaposak leszünk karácsonykor, mi úgy beszéltük meg, hogy csak 1 kis apróságot veszünk egymásnak. pl egy karkötőt vagy ilyesmi. szerintem ti is így beszéljétek meg
2009. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél valami apróságot, csomagold be és tedd el. És ha ő mégis "megszegné", és adna valamit, akkor te is előkapod a tiédet... Ha meg nem ad semmit (tartja magát a megállapodáshoz) akkor te se adod oda, és nem lesz kellemetlen a szitu. Én így csinálom már évek óta a kicsit távolabbi barátokkal, akikkel csak ritkán látjuk egymást.
2009. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De ez nem egy távoli barát, hanem a párom :)

erre én is gondoltam. köszi a választ :)

2009. dec. 19. 10:39
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ok, de még csak egy hónapja a párod... :) Én csak példának hoztam fel a távoli barátokat, mert a párommal és a közeli barátokkal már nincs ilyen jellegű gondom. :)
2009. dec. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
valami saját magad által készített apróság lenne az igazi
2009. dec. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Rendben értem hogy akarod irni :) De semmit nem akar elfogadni, azt mondta hogy csak legyek vele, ő engem akar karácsonyra. De valahol igaza is van, mert nagyon az elején vagyunk még...

Az hogy saját készitésű legyen, nincs sok ötletem, mert nem ismerem még...

2009. dec. 19. 11:10
 7/18 anonim ***** válasza:
Én nem adtam neki semmit tavaly karira pedig egy éve voltunk együtt. xD Kapott egy gumicukros zacsit:D És most se fog kapni semmit,pedig akkor van a születése napja is. Egy pár kesztyűt akartam adni neki, de közben meglett a sajátja, így most nem tudom mit adjak.
2009. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
mi 2 hete leszünk együtt karácsonykor,és megajándékozzuk egymást.2.napja jártunk amikor mondta hogy már kinézte az ajándékomat..szóval nem beszéltünk semmit.De szerintem egy kis apróság nem ártana,nekem is fura lenne amugy ha nem adnánk egymásnak semmit.(mármint ha 1 hónapja járnánk akkor)
2009. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nekem is fura de nem tudok mit csinálni. Pedig én is eldöntöttem már mit veszek neki. De ez meg marad legközelebbre...:)
2009. dec. 19. 12:24
 10/18 anonim ***** válasza:

ha jó a kezed, köthetsz sálat

saját készítésű képeslap, díszített gyertya

fonott karkötő

2009. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!