Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném rá a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a barátnőmet hogy fogyjon le egy kicsit?

Figyelt kérdés
Amióta együtt vagyunk felszedett pár kilót, de nem akarom ilyen miatt elhagyni mert nagyon szeretem, viszon fizikailag egyre kevésbé vonz. Jó lenne ha leadna pár kilót...hogy vehetném rá ugy hogy ne sértődjön meg?
2009. dec. 19. 13:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Üldözd egy késsel. :P A futás fogyaszt! :D
2009. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hát egyszerűen megkérdezed h nincs kedved eljön pl focizni vagy kosarazni ?
2009. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
célozgass rá, menjetek együtt sportolni.ha nem csak mondod de segitesz is neki benne, kiállsz mellette pl. nem eszel a jelenlétében csokit, nem kap édességet tőled karácsonyra,nem hurkát ebédeltek stb. ezekkel a dolgokkal szerintem eredményes lehet.sok sikert!
2009. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

hát szerintem tél közepén sehogy se nagyon fogod tudni rávenni :S főleg, hogy jön a karácsony, a kajálás, stb.

inkább majd tavasszal mond neki, hogy menjetek együtt futni vagy biciklizni valamerre :)

2009. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
szerintem ez ugyanaz a kotta, mint amikor ők akarják a pasijukat rávenni, hogy ne igyon, vagy ne kártyázza el a konyhapénzt. a vége is ugyanaz szokott lenni, nem lehet embereken változtatni, az nem fér bele a szerelembe, hogy nagyon szeretlek, DE még jobban szeretnélek, ha egy kicsit ilyenebb, vagy éppen olyanabb lennél. :)
2009. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
Én duci vagyok,és nagyon nem örülnék ha a párom direktbe rám szólna.Közös élvezhető sportban,egészségesebb KÖZÖS étkezésben benne lennék.(Úgy értem a párom azt eszi amit én)Mi tollasoztunk tavasztól-őszig.Az édessége sem kell teljesen kiiktatni A Norbis édességek finomak.Remélem segíthettem.Sok szerencsét!
2009. dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Adok egy tippet... Sok kalóriát éget el, ágyban is lehet csinálni, 2 ember kell hozzá, a kicsiknek úgy tudod elmagyarázni, hogy papás mamást játszotok?
2009. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%
Én is meghíztam amióta a barátommal vagyok, és nem kell neki szólni, mert alapvetően engem zavar. Egyébként őt nem zavarja, én meg már lassan tükörbe se akarok nézni. Igyekszem tenni ellene, de nehéz mivel ő ettől még nem változtat az étkezési szokásain, sőt nem szabhatom meg a szüleinek hogy hogy főzzenek mert ezt meg azt nem eszek. Szerintem egy lánynak észre kell vennie. Persze ha ennek ellenére ő jól érzi magát a bőrében akkor ez van. És igaza van annak aki azt mondja, hogy ez olyan mint amikor mi nők próbálunk megváltoztatni egy férfit.
2009. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
12%

Mondd meg neki hogy zavar hogy kövér!!! ezt annyira szeretem... mi pasik gyúrjunk, legyen kockahasunk, ha felszedünk pár kilót már megy a pletyka a barátnőkkel, hogy nem adunk magunkra, igénytelenek vagyunk. Ők meg hízhatnak ameddig akarnak, és ha szóvá teszed, akkor jönni fog a duma hogy: "már nem is szeretsz, mert nem felelek meg így neked!"


Nincs igazam férfitársak? :D


(kivételek vannak természetesen)

2009. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
57%

14.37! Te eddig milyen nőkkel találkoztál? :O

21 éves vagyok, de nekem nincs olyan barátnőm aki ilyenekre panaszkodik, az összes barátnőm odáig van, amikor a barátjuk ereszt végre egy kis pocakot, hogy mennyire szeretik, hogy végre nem lapos. Az én barátom is hízott mióta együtt vagyunk és a saját barátai b@szogatják miatta nem, sőt én inkább amellett vagyok hogy tartsa meg a pocakot.:)

2009. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!