Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan reagáljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

a páromat az utóbbi időben nem nagyon értem...Mindketten iskolába járunk,,egy kollégiumban vagyunk.

Van ugy,hogy irunk este fb-n,,, egyszeriben nem ir vissza... elalszik,,már ez nem az első alkalom volt,, többször meg is sértődtem érte..mert ha álmos, akkor legalább megirná, hogy megy aludni vagy valami,,, és nem várnák ott rá fél órákat ,idegeskedve, hogy irjon vissza....

nem rég már a találkozókor is elaludt.. várom a bejárat előtt,, de ő nem jön... elaludt---.lehet ez reggl sőt délután is...

most irunk fb-n. 20 percig nem irt vissza... ,,elfeljtett,, vissza irni :(

szerintetek szeret még engem ? mert szerintem ha tényleg fontos lennék neki,,nem tenné ezt velem állandóan..


2014. ápr. 5. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
ez eléggé úgy tűnik, hogy le akar rázni néha
2014. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom :( de ha rákérdezek, hogy nincs-e valamilyen más programja? vagy, h nem akar-e a barátaival is egy kicsit lenni,, akkor meg az rá a felelet,, hogy én veled akarom tölteni minden percemet,,meg ilyenek
2014. ápr. 5. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már csak kényelemből,megszokásból van veled.

/De ha mégse akkor meg eléggé figyelmetlen veled szemben! :(/

Beszéld meg vele a problémát! :)

2014. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pasik neha tudnak ilyenek lenni, de ez tenyleg eleg gaz. Probald meg vele higgadtan megbeszelni, hogy teged ez zavar.
2014. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!