Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Győzhet az ész a szív ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győzhet az ész a szív ellen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a pàrom halàlosan szerelmes belém. (ezt bizonyította is nem egyszer). Mégis gyötrődik, mert korkülönbség és csalàd maitt nem tudunk együttélni(szerinte). Emiatt szerette volna lezárni ezt a kapcsolatot. De benne nem volt annyi erő sohasem, hogy megtegye. Én most "elköltöztem egy másik városba, azt gondolva, hogy észbekap. De az elmúlt pár nap azt bizonyította, hogy nem. Így talàn könnyebb neki új életet kezdeni. Nem tudom. Tudom, hogy szeret engem mégis az eszére hallgat. Mit tehetnék?
2014. ápr. 5. 18:46
 1/2 Költőnő? ***** válasza:
Hh nem lehet együttélni család miatt?
2014. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
van gyermeke egy màsik nőtől. De màr nem élnek együtt pont miattam. A szülei meg nyilvàn nehezen viselték ezt, ezért nem pont engem tartanak a megfelelő személynek hozzà. Magyarul mondva làtatlanban is gyűlölnek. Én vagyok a "csalàdszétvàlasztó".
2014. ápr. 5. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!