Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon anyás mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párom 33 éves férfi, én most 21 vagyok, most lesz kisbabánk a nyáron. Már régóta mondogatom neki hogy költözzünk el mert nem akarok az anyjával lakni mert nem normális az a nő, iszik, sokszor olyan jön rá hogy mindenféle idiótának hülyének el mond minket engem is meg a fiát is de ugy hogy szinte az egész falu halja, és kis dolgok miatt... Én ezt nem bírom már nem akarok itt lakni meg a házuk is nagyon régi és koszos... :(( Kb 1 éve hoztam fel elöször hogy költözzünk el akkor azt monta NEM de most már sikerült nagyjábol rábeszélnem de még mindig nem nagyon akar eljönni... Mingig csak anyuci anyuci van. az anyja meg folyton csicskáztatja. és sokszor ugy érzem az anyja fontosabb neki mint én és hogy én csak második vagyok. azt mondja hogy ő nem akarja itt hagyni a szülői házát... de nekem elegem van a hülye anyjábol meg a hülye házábol is de nekem nincs hova mennem egyedül... Mit tegyek? próbáltam már vele beszélni h nem akarok itt lakni az anyjával de nem ért meg engem... mindig azt mondja jólvan jólvan, és csak össze veszünk utána... szerintetek normális? mit csináljak? :(
2014. ápr. 5. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:

"most lesz kisbabánk a nyáron. "


Ez a probléma :S Sajnos csapdába ejtett.

2014. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te szüleiddel mi a helyzet?

Eléggé gáz, hogy ennyire nem tudja magát elkötelezni 33 évesen. Próbáltál már erről komolyabban beszélni vele erről?

2014. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Eléggé gáz, hogy ennyire nem tudja magát elkötelezni 33 évesen. "


Én nem félteném a pasit. Lehet, hogy magát nem tudja elkötelezni, de mást elkötelez maga helyett.

2014. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen próbáltam de nem lehet mert kiakad és össze veszik velem :(
2014. ápr. 5. 21:47
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
miért kellett gyereket vállalni úgy hogy a pali elmúlt 33 de még otthon lakik, tehát gondolom egzisztenciája sincs? ez egy csapda...
2014. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És neked jó, hogy érzelmileg sakkban tart, vagy pedig megalkuvás a részedről?
2014. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja meg az anyja nem akarja hogy elköltözzünk és azt mondta nekem ha elköltözünk inkább megöli magát és amikor ezt elmontam a páromnak nem hitte el...
2014. ápr. 5. 21:55
 8/9 Noydra ***** válasza:

Egy ostoba anya gyáva fia.

Sajnos nagyon beszoptad...

2014. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
menekülj
2014. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!