Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan engeszteljem ki a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engeszteljem ki a páromat?

Figyelt kérdés
Sajnos ma vadbarom módjára elhanyagoltam a páromat (22N) és pattanásig feszült a hangulat most közöttünk. Előbb beszéltünk telefonon és mondhatni jogosan van kiakadva. Élőbe csak hétfőn tudunk találkozni, de én nem szeretnék egész hétvégén haragban lenni vele és most telefonon keresztül vagy egy szép sms, vallomás formájában szeretnék tőle bocsánatot kérni, mert nagyon szeretem és fontos nekem! 20F

2014. ápr. 5. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Eleve rosszul állsz hozzá. Milyen férfi szerep ez? Felbosszantod, aztán mész vissza bocsánatért esedezni.


Az ilyeneket szokták kidobni vagy megcsalni.

2014. ápr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1#-es, akkor mihez kéne kezdenie?
2014. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Légy hozzá őszinte, írd/mondd azt, ami a szívedből jön.

A lényeg,hogy éreztesd vele, mennyire fontos neked és, hogy szereted. Szerintem a legszebb, ha te magad fogalmazod meg, nem pedig valami más által idézett szöveget nyomsz be. Persze, az is lehet szép, de szerintem többet ér, ha magad írsz valami kedveset, szépet.


Nekem a múltkor verset írt a párom, teljesen meglepődtem, nem is számítottam rá. 2 napig nem találkoztunk, s reggel mikor felébredtem láttam az üzenetet. Alig hittem a szememnek. Sokkal jobban örültem ennek, mintha valami idézetetet írt volna. Személyesebbnek éreztem. :)

2014. ápr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
p ö cs voltam, de szeretlek.
2014. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

gondolom az elhanyagolás azt jelenti,hogy megzsarolt a csaj,hogy legyél többet vele különben ez meg azt helyez kilátásba.

te meg bedőlsz a legalapabb női játszmának.

ne mentegetőzz semmit se,annál rosszabb lesz,bocsánatot se kérj,miért is tennéd?

azért mert nem engedsz a zsarolásnak?

had puffogjon holnap,te meg csináld amit akarsz.

hétfőn meg ha nagyon forszírozza,akkor mondod neki-

az vagyok,aki vagyok és ezért nem fogok bocsánatot kérni,nem tettem semmi rosszat amiért kellene.ha abbahagytad a puffogást,akkor gyere levisszük a kutyát,nah gyere már,indulj!

2014. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Találni egy korban hozzá illő lányt (17-18), ahol nem kérdés ki hordja a nadrágot. Meg neki sem ártana tudni elkerülni a veszekedéseket.
2014. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kérlek értsd meg az én nézőpontomat is. Déli 12 re értem haza éjjeli műszakból. Lefeküdtem és 7ig aludtam. 8or beszéltünk telefonon és mondtam, hogy elmegyek egy fiú barátomhoz mert rég találkoztam vele és amúgysincs mit csináljak otthon. Mondta, hogy oké és majd hivjam. 11 után hazaértem és hivtam. de már ez fogadott...
2014. ápr. 5. 23:06
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Küldd át hozzám egy vígasztaló dugásra, hidd el, megbocsát majd neked. Olyannyira, hogy hallani sem akar a töketlenségedről utánam többé :D
2014. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy ne engeszteld ki mivel nem tettél semmit, nemhogy bármi rosszat.

Mondd neki, hogy nem a pincsije vagy és rajta kívül is van magánéleted.

2014. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!