Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves évfordulora mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves évfordulora mivel keszüljek, vagy mit vegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nos,2 hét van hátra az 1 éves évfordulóig de nem tudom, hogy mit vegyek vagy mivel készüljek. Nem akarok ilyen sablon ajándekokat mint pl maci.csoki.pezsgő naptár stb. Azt akarom, hogy különkeges legyen és jó. 6 ezret rá tudnék szánni, de kézzel készült ajándék ötletek is jöhetnek. 18/f

#1 év. Évforduló. Meglepi
2014. ápr. 6. 12:03
 1/7 perfect li(f)e ***** válasza:

Ha szerettek sportolni,akkor szerintem jó ötlet valami újat kipróbálnotok együtt, pl falmászás,squash, vagy teke, akármi:) Ha még egyikőtök sem csinálta,akkor jó,hogy együtt kezditek,ha te már próbáltad, akkor meg tudsz neki segíteni.

Annak ellenére,hogy nem akarsz sablonos lenni, azért zárásnak este egy üveg pezsgővel szerintem nem lehet melléfogni.:)

2014. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Sport nem jön be nekem:) Virág+ pezsgő/bor persze nem maradhat ki egy ilyen alkalomkor:)
2014. ápr. 6. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:
8-1 ?
2014. ápr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
?
2014. ápr. 8. 13:49
 5/7 Naif_Hazazi ***** válasza:
rózsa+bor+fözöl neki valamit, esetleg még emellé vehetsz valamit amit tudod hogy szeret
2014. ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Naif_Hazazi ***** válasza:
rózsa disszel kb 1500 ft, egy üveg bor, kb 1000 ft, kaja meg amit akarsz, de ne gyorskaja
2014. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Ezek jók, kivéve a bor, mert semmiféle alkholt nem fogyaszt :)
2014. ápr. 17. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!