Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakit eltitkol?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, több mint fél éve együtt vagyunk. Legtöbb rendezvényére vagy meccsére elhív de ha valami köze van az iskolájához nem hív. Múltkor feljött a ballagási téma és közölte nem akar meghívni. Minden haverját ismerem és az utcákon is kézenfogva járunk meg minden szóval mindenki tudja hogy együtt vagyunk,ezért nem értem mi a baja. Lehet hogy valami lány osztálytárs van a dologban??
2014. ápr. 6. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szülei tudják hogy együtt vagttok?
2014. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze. Imádom nagyon a szüleit és ők is engem, minden családi progtamjukon ott vagyok.
2014. ápr. 6. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor jobb ha megkérdezed miért van, ha meg eltitkolja akkor is kikéne deríteni.
2014. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A legjobb barátja szerint biztos az exe van a dologba de minvel nem járnak egy suliba nem tudja mi van még köztük
2014. ápr. 6. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!