Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogyan döntötte el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Misi0023 kérdése:

Ki hogyan döntötte el, hogy az eszére vagy a szívére hallgasson?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult lett hirtelen a kapcsolatunk a barátnőmmel, ráadásul nem először van ilyen helyzet, ami nekem nagyon nagy görcsöt okoz. Az eszem azt mondaná hogy rúgjam ki a fenébe, de a szívem nagyon szereti. Valamint a tudat, hogy ő is szered, de ő maga sem tudja, hogy mit tegyen még rátesz egy lapáttal. Elegem van ebből a női bizonytalanságból. Egy pasi nyomja neki a szépet és elbizonytalanodott, miközben szeret engem. Egyszer volt ár ilyen és rendbe tudta tenni magát, de nem mehet ez minden egyes ilyen gerinctelen féreg után aki bókokat írogat neki...
2014. ápr. 8. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Akinek már kicsit is benőtt a feje lágya, tudja mérlegelni a dolgokat, tehát felméri azt, hogy mit veszíthet és mit nyerhet, tehát átgondolja ésszerűen a dolgot.
2014. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én az eszemre hallgattam és azóta nem vagyunk együtt. Sokat gondolkoztam rajta, milyen lenne a jövőnk együtt vagy külön, rájöttem nem tudnék benne már bízni hiába is szeretem, így vége lett. Bizalom nélkül nem láttam értelmét a kapcsolatnak, és a múlt sérelmeit sem tudtam elfelejteni. Így tűnt logikusnak a döntés :)
2014. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha már elbizonytalanodott az már régen rossz...

dobd ki, kivéve ha dögös :D

2014. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nekem vízszintesen áll a mérleg. Nagyon jó páros vagyunk, sőt sokan mondják, olyan mintha tesók lennénk.


Igen a bizalom a kulcsszó itt. Ami korábban történt, kb fél éve, azt mostanra hevertem volna ki, már nem voltam az a betegesen féltékeny típus mint azután. Félek, hogy ezután sosem tudnék szabadulni a gondolattól :S De ha mégis... :(

2014. ápr. 8. 13:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Dögös de nem az a magamutogatós fajta. Elsők vagyunk egymásnak a komoly kapcsolatok terén. Már megszoktam minden rossz szokását is. Kivéve ezt, de eddig nem volt szokás...
2014. ápr. 8. 13:47
 6/8 anonim válasza:

Mi is elsők voltunk egymásnak:) 4 év (inkább 3 és fél év) után lett vége. Sokszor gondolok még rá, ahogy hallom ő is rám, de így kellett történnie.


#2

2014. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi 3 évnél járunk. Sosem gondoltam, hogy velem ilyen megtörténhet és most nagyon félek mindkét döntéstől. Tudom, hogy ha elhagyom akkor túl fogom tenni magam előbb utóbb a dolgon. De olyan tökéletes volt minden :(
2014. ápr. 8. 13:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj....ha egy kapcsolatban nincs meg a feltétlen bizalom akkor azt megette a fene....mi 17 év után mentünk szét mert eléggé megingott a bizalom amit én ésszel beláttam hogy soha nem lesz már olyan mint előtte.....ilyenkor pedig a szerelem már nem elég....bár kezdetben boldogtalanul de nyugodtabban éli utána az ember az életét, aztán jön valaki aki betölti az űrt :)
2014. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!