Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszon/harmincéves férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszon/harmincéves férfiak, ti mikor kezdtetek félrerakni a jövőre?

Figyelt kérdés

Nálatok mikor jött el az a pont, amikor elkezdtetek a jövőre gondolni, félrerakni lakásra, (majdani) gyerekre és nem az volt a legfontosabb, hogy heti 1-2x kocsmázni a haverokkal?


(A gyerek kérdés alatt egy 5-6-7 évvel később aktuális dolgot értek, de szerintem nem lehet elég korán kezdeni.)


2014. ápr. 9. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Megmondjam őszintén?Én kb. 14 éves korom óta teszek félre egy keveset,és azóta gyűlik. :) Komolyan,sosem voltam híve ezeknek a nagy bulizásoknak,csak ritkán.Így bizony tudtam mindig is szépen félrerakosgatni. :)
2014. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En bizony nem tudok félre rakni :( havi 300 a nettóm es valahogy mindig elszorom a penzt. 29/f
2014. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alig birok félretenni. most egy autóra gyűjtök de ha az meglesz akkor se lesz vége a gyűjtögetésnek mert az az autó amit veszek csak pár évig lesz jó, utána úgy is kelleni fog egy fiatalabb.
2014. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hm,köszönöm az eddigi válaszokat. Úgy néz ki a két véglet van, vagy megfontolt valaki már fiatal kora óta és félrerak, vagy elkölti minden pénzét.
2014. ápr. 9. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Amint szerzek végre munkát elkezdek félretenni (fizetéstől függően persze).

Gyereket nem szeretnék, de egy saját lakást nagyon is.

2014. ápr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:

Én úgy egy éve rakok félre, sikerült egy nagyobb összeghez jutnom, aminek közel a felét már nem szándékozom elkölteni.

26F

2014. ápr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 18 éves vagyok eléggé rosz anyagi helyzetben volt a családom. Emiatt már nagyon korán el kezdtem dolgozni és gyüjteni. Most is suliban vagyok és még leszek is, tanulással nincsenek gondok de minden nap meg suli után ami pénzt amit keresek azt mind félreteszem. Így most a barátnőmre bármikor költhetek amenyit csak akarok:) .
2014. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!