Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok/fiúk/férfiak ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/fiúk/férfiak ilyenkor miről szòl nektek a buli?

Figyelt kérdés

Ha màr sok ideje együtt vagytok egy lànnyal mondjuk 1-2 éve akkor ha elmentek bulizni a baràtnőtök nélkül szoktatok csajozgat vagy a haverjaitoknak szentelitek az időt? Vagy ez hogy megy?

20/L


2014. ápr. 9. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Idōtōl függetlenül, ha párkapcsolatban vagyok a csajozás tabu. Van hogy ha nincs párom se csajozok.
2014. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maximum nagyon lightosan flörtölni, de ennyi :) Inkább a haverokkal hülyülök :D
2014. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, akkor is vadászok, de smaciig sem megyek el tehát csak tesztelem, hogy fel tudnék-e szedni egy csajt, de ennyi...
2014. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Haverokkal jól érzem magam. Férfiból vagyok, így nyilván megnézek egy-egy csajt, de max csak szemezés, hogy kapjak pozitív visszajelzést, mert ez nálunk is fontos, nem csak nálatok. Volt már, hogy szemezés után odajött egy lány, de mondtam neki, hogy barátnőm van. Beszélgettünk még kicsit, de ennyi történt, nem tettem semmi olyat, amit ő ne tehetne. Amúgy meg teljesen emberfüggő, hogy ki mennyire hűséges.
2014. ápr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!