Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy srác elhívott randira, s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KedvesPitypang kérdése:

Egy srác elhívott randira, s megkérdezte tőlem, hogy csókolóztam-e már. Nem akartam hazudni, így megmondtam, hogy még nem. Helyesen tettem? Vagy hazudni kellett volna inkább? 15/L

Figyelt kérdés

Igazából még nem is jártam senkivel, nem volt még meg az első csókom sem, de nem akartam neki hazudni, ezért vallottam be. Rám nézett csodálkozva: Te még nem csókolóztál?? Én erre: Nem, miért baj?? Ő: Csak.. megdöbbentett...

Nos, kicsit furcsa volt. Jobb lett volna, ha hazudok neki, és azt mondom, hogy már igen? Fogalmam sincs, mit csináljak, kicsit kínosan éreztem magam akkor, megijedtem, hogy meggondolja magát, mert nagyon tapasztalatlan vagyok. :(

A fiú amúgy 16 éves, persze volt már több barátnője. Nem vagyok sem elhízott, sem csúnya, mégsem jártam eddig senkivel, de azt hiszem, nem vagyok semmiről sem lekésve...



2014. ápr. 10. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Te, szerinted ez mindenki Hol érdekel? Hol? Ember, jól van, ügyi vagy, puszi a pocidra. Mi értelme volt a kérdésnek?
2014. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Pardon: minket
2014. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Emberek ***** válasza:
100%

"de azt hiszem, nem vagyok semmiről sem lekésve..."

Ezt igencsak jól látod :)


Egyébként jól tetted amit tettél, értékelni fogja az őszinteséged akkoris, ha először megdöbbent rajta

2014. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gaz h meg nem smaroltal, ez ha ez a pasit zavarja akkor vele van a baj es amugy meg szerintem jolntetted h nem hazudtal neki mert egy ido utan ugyis rajott volna o maga is meg hat egy kapcsolatot amugy se lett volna szep kamuval ibditani...
2014. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem fogja magát meggondolni ilyen miatt, ha pedig igen akkor annak csak örülnöd kell.
2014. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
22%
... Ez fájt, látszik hogy naiv és 15 vagy hogy ilyeneken aggódsz. Elárulok neked valamit. Ne alázkodj meg azzal hogy ilyen miatt aggódsz. A nyakam a tőkére merném tenni hogy ez a pali nem az az ember lesz akivel az életedet fogod élni hiszen 15 vagy. Nem nagy az esélye vagyis még minimum 1-2 barátod lesz. De ha ilyen kis apróságon aggódsz sokat fogsz még sirni sok szerencsét a síráshoz. Sok sráct máját fogod hizlalni a naivságoddal. ;)
2014. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
73%

Nekem van egy 15 eves baratnom, halvany lila gozom sincs, hogy csokolozott e mar, de nem erdekel, mert szeretem, es jol megvagyunk. Lehet a srac azert dobbent meg, mert mondjuk, azt hiszi, hogy egy ilyen lany mint te aki szep, okos, biztos csokolozott mar. Szerintem helyes, hogy az igazat mondtad, mert mi pasik nem szeretjuk a hazudozo csajokat.



Sok szerencset:Hosti

2014. aug. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, azóta már túlvagyok rajta... és :DD csúnyán átejtett, de pillanatnyilag boldog vagyok ... mással :)
2014. aug. 30. 19:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Na aztán mi lett veled a 4 év alatt? Azóta biztos nem csak a csókon vagy már túl :D
2018. szept. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:D

Hát azóta sok minden történt, de most már csak nevetek az akkori énemen. Igaz még most is sokszor hajlamos vagyok felesleges dolgokon pörögni, ezt nem nőttem ki. Azt hiszem, azért néha érdemes visszagondolni az embernek arra is, hogy milyen volt, és milyen ember ma. :)

2018. szept. 8. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!