Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? Mert ez szerintem nagyon gáz.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


19 éves lány vagyok.

barátommal már eggyütt vagyunk 2 éve,de már eggyütt is élünk.

Nem régiben munka helyet váltottam...

A müszak vezetőm hát huhh... hogy mondjam ezt nektek..

Van nálla szebb ember nem a legazebb hosszú hajú stb...

Na a lényeg az,hogy nem tudom miért de nagyon erősen vonzódom hozzá..

Azt tudni kell,hogy a párom nagyon féltékeny ember pedig a 2 év alatt rajta kivül senkivel nem voltam... ha köszönök az utcán egy férfinak már veszekedés lesz belőlle... nem vehetek fel rövid rohát nem festhetem mgam nem beszélhetek férfiakkal egyszeruen semmi...a saját apjára is féltékeny... pedig ha hiszitek ha nem nincs rá oka...szerintem nálla ez vlami féle betegség vagy én nem tudom...

ja a párom 22éves...

Na a muszak vezetőmhöz vissza térve... nagyon erősen érzem a vibrálást nem értem miért.... Ráadásul oda áll hozzám a szallag mellé...löki a vicceit pl. most éjjelesbe oda állt és tolt a lábával.

Mondom neki most miért rugdosol?....

simán rá vágta hogy bocs csak ismerkedek...

ha nincs melettem és ránézek már vigyorog...

ha gyorsan jön az anyag és nem tudok oda figyelni rá képes meg dobni messziről meg dobni csak,hogy oda figyeljek egy fél pillanatra is.

De a páromat meg szeretem nagyon.

Nagyyon szenvedek az a dolog miatt agyatok tanácsot kérlek.

mert én ezt már nem birom...

Ilyen rossz ember lennék én, hogy a párom melett meg fordul ilyesmi a fejembe?


2014. ápr. 11. 06:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a párod mellett nagyon erősen vonzódsz valakihez, akkor csak van oka a párodnak a féltékenységre nem igaz?
2014. ápr. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 menta34 ***** válasza:
Hány pasival voltál már? ha most ezt érzed mi lesz 10 év múlva? gondold át.
2014. ápr. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a párja tehet róla hogy ilyen korlàtok közé zárja. Ez nem egészséges. Persze hogy nem érzi jól magát így. Beszéld meg a pároddal hogy vegyen vissza mert ez így nem lesz jó. Hozzá teszem hogy 17 évesen már együtt élni se túl jó.
2014. ápr. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én azon is csodálkozom, hogy a párod egyáltalán engedi, hogy dolgozz. Az ilyen típusú betegesen féltékeny, korlátozó személyek egy idő után rabszolgává teszik a párjukat, aki nem teheti ki a lábát az utcára, nem lehetnek barátai, szabadidős programjai. Én a helyedben félretenném ezt a vonzalmat a műszakvezetőddel, és először azt gondolnám át, van-e értelme egy olyan párkapcsolatban élni, ahol minden lépésed probléma a párodnak.
2014. ápr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mostani paroddal,rohadtul nem vagy boldog,es szerintem nem is leszel,csak szenvedes veszekedes lesz ebben a kapcsolatban,aztan kesobb ki tudja meg mire nem vetemedik. En a helyedbe akarmennyire is szeretem,mindenkeppen a munkatarsat valasztanam! Ha most nem lepsz kesobb banni fogod! Gondolj bele,hogy 2 ev alatt sem valtozott,sot talan rosszabb lett,es kesobb sem fog megvaltozni. Lepjel szerintem,ne vesztegessetek egymas idejet. Valszd a boldogsagot!
2014. ápr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

"... pedig ha hiszitek ha nem nincs rá oka.."


Tipikus női hazugság.Látja a párod,h egy mocskos kis ribizli vagy.

2014. ápr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A párod nagyon gáz, de a legtöbb férfi sajnos ilyen féltékeny, önző, birtokló, kisajátító.

A munkatársad és közötted szexuális vonzalom alakult ki. Hogy engedsz-e neki vagy sem, az a te dolgod, de hogy a gyárban az a pasi végigdugta a csajokat, arra számíts, nem te vagy az első, és nem is te leszel az utolsó. Ha neked jó egy-két szexelés, mondjuk tapasztalatszerzésből, akkor csináld, de ne éld bele magad, hogy ez bármilyen kapcsolat is lehet.

2014. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A müszak vezetőm hát huhh... hogy mondjam ezt nektek..

Van nálla szebb ember nem a legazebb hosszú hajú stb... "

ezt nem értem. Először leírod, hogy mennyire nem vonzó, aztán meg a következő mondatban, hogy mennyire vonzódsz hozzá.


"Azt tudni kell,hogy a párom nagyon féltékeny ember pedig a 2 év alatt rajta kivül senkivel nem voltam..."

Még szép, hogy nem voltál. Ne haragudj már, de ez nem különleges érdem, hogy nem csalód meg a párod, hanem természetes.

Aztán tovább: a párod féltékenységi jelenetei mikor kezdődtek? ez sem világos számomra a szövegből: a munkahelyváltásod előtt, vagy azóta, hogy megérezte a vonzalmadat a főnököd iránt? Nem mindegy, nagyon nem.

A féltékenység minden kapcsolatban a legrosszabb méreg. Ha felüti a fejét nagyon nehéz elásni. Sok esetben nem is lehet soha többé. De van ellene orvosság: a bizalom. A legfontosabb, hogy tisztázd magadban, hogy mi a helyzet. Szereted-e a párodat? Hogyan szereted? Úgy, mint egy jóképű barátot, aki mindig otthon van, ha szexelni akarsz, vagy pedig úgy, mint életed párját, akivel együtt tervezed a jövődet? Ő-e az, aki neked van teremtve erre a földre? Ha ezt megválaszoltad, tudnod kell, hogy Ő mit érez irántad. Ha kiépül köztetek a kölcsönös bizalom (ami egyébként 2 év után már éppen lehetne...) akkor nem lesz többet ilyen probléma. Lehetnek persze férfiak, akik tetszenek külsőre, hiszen a párod is meg fogja nézni Megan Foxot a tévében. De lényeg, hogy ezek csak felszínes vonzalmak és egy pillanatra sem gondolkozol el rajta komolyan, hogy valaki mással köteleződj el.

Szóval tisztázd a dolgot magaddal, a pároddal és végül az alapján intézd a főnököddel a dolgot. (Akivel persze lehetsz jó kapcsolatban, anélkül, hogy szexuális viszonyba kerülnétek)

2014. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ja, és egyébként:

*együtt, munkahely, műszak, nála, belőle, visszatérve, szalag, mellettem, megdobni, adjatok, megfordul*

igen, írod majd, hogy telefonról írsz, éppen ezért a betűkihagyásokat, meg ékezeteket nem is írtam le. És válaszoltam a kérdésedre is elég kimerítően, szóval nem csak ezzel foglalkozom...csak gondoltam, hasznos lehet

2014. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!