Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány cm-től számít alacsonynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány cm-től számít alacsonynak egy pasi?

Figyelt kérdés
170-173 az alacsony, vagy még belefér?

2014. ápr. 11. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Belefér....egy kisebb böröndbe :D
2014. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kicsit nagyobba is:D
2014. ápr. 11. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Európában 170 alatt. Ázsiában 165 alatt.
2014. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha a srác nálam magasabb (ami nem nehéz a 164 cm-mel), akkor teljesen oké, nem fontos, hogy colos legyen :D volt már velem szinte egymagas barátom is, és aranyosak voltunk együtt :)
2014. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nem egy égimeszelő, de ez még szerintem átlagos (mármint a 173), legalábbis idehaza. A 170-nél már rezeg a léc, onnantól már szerintem alacsonynak számít egy pasi.


Persze ez is attól függ, mert ezt csak magamhoz mérten írtam, egy nálam alacsonyabb termetű lánynál elvileg oké kellene, hogy legyen.


Egy kérdés, komolyan, puszta kíváncsiságból, mindenféle bunkózástól mentesen: Miért írnak rá az ilyen termetű fiúk a velem egymagas lányokra? Mit akarnak tőlük?


A felszínességgel való dobálózást, ha egy mód van rá, kéretik mellőzni, mert aligha hiszem, hogy egy férfinak nem vágya, hogy a nő, ha csak minimálisan is, de "felnézzen rá", hogy szó szerint nagynak érezhesse magát szíve választottja mellett. Gondolom én, aztán persze rá lehet cáfolni.



-egy 168-9 centis lány-

2014. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel én imádom az alacsony pasikat én úgy vagyok vele, hogy 165től.
2014. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolnám, hogy úgy 170 cm alatt számít alacsonynak. De nyilván egy 150 centis lány számára te nem leszel alacsony. Én a 171 centimmel úgy vagyok vele, hogy ha egy picit alacsonyabb nálam a pasi, de nem feltűnően, akkor az még oké. Szóval nálam simán beleférnél. :P
2014. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ, hogy kinek milyen igénye van.


Az én ízlésemnek pl 185 alatt alacsony egy pasi mert én magam is magas vagyok 175 cm. Számomra pl a férjem 190 centis magassága pont jó.


Viszont amikor egy 150 centis nő 190 centis pasit akar, az kicsit sokat akar:D

2014. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!