Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 vagyok, de nem tudok komolyodni. Mások már szülnek meg hasonlók ebben a korban, de nekem ez nem menne! Rohannék az abortuszra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
anyuval állandóan veszekszek amikor hazajövök(nem lakunk egy városban), hogy el...szta az életemet, hogy nem engedett 14-15 évesen bulizni, amikor a barátnőimet. ő meg azzal tromfol vissza, hogy minek jártam az exemmel 3 évig, dehát hogy kérdezhet már ilyet? bunkó volt, de ha őt nem fogom ki, szerintem még mindig szűz lennék, és senki rám se nézne.

2014. ápr. 11. 22:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj, hogy 24 évesen még nem akarsz gyereket. Mindenki más korban érik meg rá. Egy gyerekhez azért kell egy biztos állás, lakás, és nem utolsó sorban egy társ. Inkább most tombold ki magad, mint később bánd, hogy elszalasztottad a lehetőséget.
2014. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

védekezz!

használj gumit

2014. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ha nem akarsz gyereket ennyi idősen.
2014. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
A kitombolásról... van pasim:( DE: nem csalnám meg soha, semmi pénzért! ezért is e dilemma....
2014. ápr. 11. 22:40
 5/32 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok de 30 éves koromig biztosan nem szeretnék gyereket és lehet, hogy utána sem. Ez mindenkinek a saját döntése, ha nem akarsz akkor nem akarsz és kész. Inkább akkor ne is legyen, mint hogy ne kapjon meg mindent amit megadhat egy szülő a gyerekének és itt most nem csak az anyagiakra gondolok, hanem szeretet, türelem, normális család...
2014. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Fish1 ***** válasza:

3 dolgot nem értek: - mi köze annak, hogy 14-15évesen nem mehettél bulizni ahhoz, hogy 24évesen nem akarsz gyereket?

- mire jó felhánytorgatni a 10évvel ezelőtt történteket? Egyébként 14-15 évesen engem se engedtek bulizni, de ettől nem állt meg a világ és meg is értem a szüleimet, egy 14-15 éves gyereknek éjszaka nem az utcán vagy a szórakozóhelyen a helye.

- mi a dilemma? a pasid gyereket akar?

2014. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Az a dilemma, hogy nem éltem ki magam, de közben meg találtam egy pasit, aki okés, nem nőzik, nem drogozik, mondhatni ideális férjanyag. Viszont nekem már a szex se megy vele, mert folyton a fejemben kattog hogy nem vagyok tapasztalt, és ez leállít..
2014. ápr. 11. 22:51
 8/32 Fish1 ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, 20 éves korom óta azt mondom, hogy nem akarok gyereket. Mások meg azt mondták, hejj, majd megváltozik a véleményed. 34 vagyok és nem változott. Szerintem nem kell követni az emberek nagyobb részét csak azért, mert nekik van már gyerekük. Akkor gondolj gyerekre és akkor vállald, amikor késznek érzed magad rá.
2014. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Fish1 ***** válasza:
100%
Az meg megint más kérdés, hogy azon kattogsz, hogy nem vagy tapasztalt. De a tapasztaltság is relatív. És szerintem ezt nem abban kell mérni, hogy egy nőnek hány pasija volt. Ha meg a másik szeret, az sem fogja érdekelni, ha még senki nem volt előtte.
2014. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Én meg ezt a mondatot nem értem "...szerintem még mindig szűz lennék, és senki rám se nézne.".
2014. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!