Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többet érezhet? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érezhet? Többi lent

Figyelt kérdés

Szexkapcsoltanak indul(t), mindig azt mondta, hogy ne gondolkodjak annyit, hogy ő mennyire gondolja velem komolyan, élvezzük a dolgokat, és lesz ami lesz. Szerintem kezdettől fogva a szex tart minket össze. Nem az az érzelem kimutatós fajta. Azt veszem észre az utóbbi időben kezd felvállalni a barátai, szülei előtt, nem titkolózik már, megemlíti, hogy lánnyal randizik, de azt konkrétan nem, hogy velem van. Megmutatja, ha írnak neki más lányok, és látom, hogy nem igazán érdekli. Gyakrabban ír, és rögtön visszaír, nem érzem azt mint régebben, hogy több emberrel (lánnyal) beszél mellettem.Tyúklépésbe haladunk, de lassan kezdünk emberek közé menni nyilvánosan. Elég figyelmes velem, nem csak az ágyban, nagyon sokat beszélünk tabuk nélkül. Tegnap mondta, hogy nem bánta meg, hogy megtette az első lépést a megismerésük irányába, és jó, hogy láthat. Ezek mellett nagyon sokat dicsér, hogy jó vagyok külsőre és az ágyban is.


Szerintetek ez csak púder és csak duma?

Ez átmegy rendes kapcsolatba vagy csak átmeneti időszak?

Mindenféle vélemény érdekel. Azért írok itt, mert még nem voltam sose ilyen helyzetben.



2014. ápr. 13. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól látod,ez könnyen lehet csapda is.Hiszen lehet rád büszke,mert szép vagy,mert jó az alakod,mert jó vagy az ágyban,ezért dicsekedhet veled akár a haverjainak is.El is mehettek akár kettesben ide,oda.Viszont ez még semmire nem garancia.Jobb ezzel vigyáznod.Csak akkor éld bele magad,ha nyíltan kimondja neked,hogy érzelmei vannak feléd.
2014. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,de ez még semmit nem jelent :(
2014. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem átmehet normális kapcsolatba, de persze semmi se biztos... Lehet, hogy tényleg csak púder, de ez egy leírásból nem jön át.
2014. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!