Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha így ismerkedek a nyárra? 17L

Figyelt kérdés

Nyárra szeretnék egy komoly kapcsolatot kialakítani. De nem itt a környéken, mert kisvárosban élek és jóformán mindenki mindenkit ismer, és nem találok itt megfelelőt.


Így távkapcsolatot szeretnék, ami ugye nyáron abszolút nem kifogásolható, ha nem túl nagy a távolság, én szívesen utaznék minden nap.


De mivel ugye a távoli környék még ismeretlen nekem, alig ismerek embereket más városokból, így arra gondoltam, neten fogok "vadászni", nézelődni. Regisztráltam is egy társkereső oldalra.


Ott találtam egy nagyon szimpatikus, helyes srácot. Szívesen megismerném, de ahogy láttam, már pár hete nem is lépett be az oldalára. Megtaláltam facebookon, de még nem mertem bejelölni. Ahogy láttam még most sincsen kapcsolata.


Nagyon ciki lenne facebookon ismerkedni? Hogy kezdjek bele? Nagyon szeretnék vele személyesen találkozni, mert én is utálom a chates ismerkedést...


2014. ápr. 14. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan az alapján döntesz, hogy a gyakorikérdések olvasói szerint mi "gáz"?
2014. ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem... egyébként több kérdést is feltettem, nem csak az elsőre várok választ.
2014. ápr. 14. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Jelöld be, írj rá, és beszélgessetek. Aztán alakul a dolog.

Én is neten ismertem meg a feleségemet. :)

2014. ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mr. Truth ***** válasza:
Én is igy vagyok kedves kérdező. Kisvárosban élek és egy bizonyos távolságig simán benne lennék ha lenne olyan nő. :)
2014. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csináld!

;)

(Miért szégyelled a párkapcsolatot? Normálisan cselekedve, nem szégyen az!)

2014. ápr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!