Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Első csók részletesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Első csók részletesen milyen legyen? Lehet benne nyelv? Mitől érezhetitek? H tökéletes volt.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 14. 20:56
 1/8 kismutyesz_ ***** válasza:
Én fiú vagyok, de azért válaszolnék ha nem baj. Egyénfüggő, mert volt már dolgom olyan lánnyal akinek nem volt túlzás első alkalomra a nyelves, és volt akinek az volt. Szerintem jobb félni, mint megijedni, úgyhogy ne ronts rá egyből. :)
2014. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hoppaa*Mitől érzitek azt h tökéletes volt?
2014. ápr. 14. 20:59
 3/8 kismutyesz_ ***** válasza:
Hogy nem ellenkezik, és látni rajta ha élvezi. :)
2014. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dorcsuu válasza:
Szerintem ez nem technikától függ, hanem attól, hogy közel áll-e hozzád a személy. Az én első csókomban semmi extra nem volt, de nekem annnnyira nagy dolognak tűnt, mivel nagyon tetszett a srác akitől kaptam. :)
2014. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Részletesen? Legyél lélekben teljesen jelen, és élvezd a pillanatot, légy gyengéd a partnereddel.

Ami fontos: legyél ápolt, ne egyél olyasmit előtte, amitől kellemetlen lehet a leheleted, és ne ventilátorhoz hasonlóan működjön a nyelved :D Nagyon elrontani nem lehet, ha egymásra vagytok hangolódva.

2014. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pont akkor jó, ha nincs túlkomplikálva, megtervezve minden apró részlet, hanem jön magától. Először csak lágyan csókoljátok egymást, aztán, úgy is érzed, ha mehet a nyelv is.


A legjobb első csókom azért volt annyira jó, mert már nagyon vágytunk rá mindketten, és amikor végre megtörtént, akkor sem kapkodtuk el. Először csak lágy, apró csókok voltak, egyre több szenvedéllyel, aztán később kapcsolódott be a nyelv is. :)

De nagyon szép volt!

2014. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a legjobb ha spontán történik és hagyod, had vigyen magával a hullám :) bármit szabad ami jólesik
2014. ápr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én az első csókom egy olyan fiútól kaptam akit nagyon szerettem.Az előtte lévő randin megölelt (én már annak is nagyon örültem, eléggé bátortalan fiú), de ezt a következőn meg is cáfolta mert egy jó pillanatban egyből nyelves lett belőle, de nekem így nagyon tetszett:D

Hozzáteszem, ha nem majdnem két éve lettünk volna szerelmesek, és nem értünk volna azelőtt sose egymáshoz, akkor zavart volna hogy egyből nyelvessel kezd.

2014. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!