Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő hibázott, megbánta, tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő hibázott, megbánta, tudom, hogy nagyon szeret. Mégse reagál egyértelműen . Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A párom március közepén virtuálisan megcsalt, társkeresőzött, olyan dolgokat tett, amikket nagyon megbántott. Sose terveztem megbocsájtani neki, elköltöztem. Azóta gyakran keres, hosszan levelezgettünk. Azt állítja szeret és hiányzom neki. Már majdnem elhittem, hogy mindent megbánt és tényleg őszinte. Aztán tegnap megkérdezte: "Eszedbe jutok? Neked is hiányzom? Kommunikálhatunk? Nem jó nélküled..." ... elkezdtünk beszélgetni, én még számonkérő, elutasító voltam. Ő bizonygatott, válaszolgatott, állította, hogy szeret. Anyát is felhívta, hogy merre vagyok. Tudom, hogy keresett a suliban, munkahelyemen is. Tegnap mégis kommunikáció közben (holott ő kezdeményezte) eltűnt egy szó nélkül... és pláne úgy, hogy nem válaszolt egy olyan bekezdésre (a levelemből), ami nagyon egyértelmű volt, hogy mit is akar és mennyire tudja elképzelni, hogy minden mérget kiirt az életünkből és boldogan élünk tovább, ahogyan elterveztük. Végre megenyhültem egy bekezdésben... és egyszerűen némává vált??? Nem értem... Vagy csak manipulál, hogy most ő diktáljon? (mert elég "ellenvetést nem tűrök" volt a hangnemem a levelezéseknél...)


Csak normális segítséget várok! Köszi :)


2014. ápr. 14. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha megint az kell hogy áthintázzanak, hát tessék.

Ha társkeresőzött annak oka volt. Úgy gondolod elmúlt az az ok?


27/F

2014. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!