Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a baj?

Figyelt kérdés
A barátom 200 km-re tanul, és csak hétvégén jár haza, így hétköznaponként jobb híján csak telefonon tudunk beszélni, de mostanában mindig nagyon rövidre fogja a beszélgetést, mondhatni leráz! Elég rosszul esik ez! Itthon viszont minden oké, mintha teljesen más ember lenne! Készséges, és folyton lesi a kívánságaimat! Mért csinálja ezt telefonon? mért bunkó? Mi lehet a baj?
2009. dec. 21. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem siet a haverokkal bulizni, és még előtte gyorsan elintéz.. (vagy egy csajhoz siet...) Elég kétszínű alak, undorító az ilyen.
2009. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még annyit mellé, h rendőr suliban tanul, nem hiszem, hogy lenne ideje csajozni!
2009. dec. 21. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:
szentem épphogy sok a tanulnivalója :S
2009. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami miatt kevés az ideje (legyen az tanulás, haverok, nő), így próbál lecsippenteni a Veled való beszélgetésből.

Voltam hasonló helyzetben, amikor én is ezt csináltam. Akkor én az egész napi unalom utánra találtam elfoglaltságot, ami pont egybeesett azzal az időponttal, amikor kedvesemmel kellett volna beszélnem. Szemét dolog az ilyen, és nekem nem sikerült még jó megoldást találnom (és már nem is fogok :$)

2009. dec. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most itthon van, megbeszéltük a dolgot, és azt mondta, h egyrészt a telefonszámlámat akarja kímélni, másrészt meg nem szeret telefonálni, így redukáljuk le heti egy hosszabb alkalomra a beszélgetést, hétvégén úgyis itthon van! Igaza van! Nő nincs, tanulás, vizsgaidőszak, meg gyakorlat van... lehet tényleg én voltam hülye
2009. dec. 22. 20:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!