Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engedjek a nyomásnak? Hagyjam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjek a nyomásnak? Hagyjam, h könyörgése végre értő fülekre találjon?

Figyelt kérdés

Szerelmi életemről legyen elég annyi, h bonyolult..de igazából nincs senkim.A helyzet az, h tetszik nekem vki már 1,5 éve...de ő már nem szeret(távolság)..egyértelmű h nem lesz belőle semmi

nah de most nyáron voltam egy táborban: belém zúgott 2 srác..az egyik azóta is írogat meg hiv meg mindenfélét összekeres rólam neten, amit csak talál. A lényeg az, h állatira belém zúgott, és bombáz a szerelmi vallomásaival...azon kívűl h nem jön be, még bökkenő a dologban..h egy elég züllöt srác, én meg egy elég komoly értékrendet valló lány vok. És azon töröm az agyam, h ő azt mondja h megváltozott, én kihoztam belőle az érző oldalát, ennyire még nem szerette senkit, meg miattam leszokott mindenféle káros szenvedélyről...és akkor már meg megérdemelne egy esélyt nem??? csak a baj az h nekem téll egyáltalán nem jön be..és nem tudom h vállalnom kell-e ezt az áldozatot, h ő is megérdemel egy esélyt. vagy csak olyan pasival kezdjek aki mellett 100%-ig tuti h boldog lennék?..viszont lehet h ő pont miattam válna jó emberré..mint ahogy már most elindult ezen az úton, pedig egyértelműen nem-et mondtam neki

hát tudom h ez az egész bonyolult, de ha végigolvasod és adsz vmiféle tanácsot, azt nagyon meg fogom köszönni:):)


2009. dec. 21. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön be, akkor miért akarsz áldozatot hozni? és miért mindjárt járás? Találkozzatok ismerd meg az új énjét és ha tetszik, akkor elgondolkodhatsz, hogy továbblépsz-e.
2009. dec. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
tanácsot nem tudok adni csak a véleményemet mondhatom el és hogy én mit tennék a helyedben :) ..vagyis mit nem :P.. én tuti nem jönnék össze a sráccal ha ennyire nem tetszik csak azért hátha ezáltal Ő jobb ember tudna lenni...az meg a másik hogy , ha már jártok egy ideje és te még mindig semmit nem érzel , tehát csak hitegeted az neki is rossz . arról nemis beszélve hogy mivan ha ezalatt a "kapcsolat" alatt jön számodra az "igazi" de nem tudsz vele lenni mert ittvan ez a másik akit nemakarsz megbántani és aki azóta még jobban szeret...szerintem semmiképpen sem szabad vele összejönnöd.
2009. dec. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jótékonyságból ne járj senkivel. Nekem különben is elég zaklató-gyanús.
2009. dec. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek!!!

nagyon jó dolgokat írtatok, és azt a válaszaitok nagyon sokat segítettek abban, h átgondoltam és azt hiszem, döntöttem

úgyh NAGYON NAGYON HÁLÁS VAGYOK NEKTEK!!!:):)

köszönöm

sziasztok

2009. dec. 22. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!