Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A napfelkelte gyönge napsugara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A napfelkelte gyönge napsugarai közt rábukkantam egy krómozott fémládára. Felpattintottam, és sírtam, miért?

Figyelt kérdés
Mert rájöttem, hogy lezártam ebbe a vacak kis ládába az érzéseim, és félek kinyitni, mert elárasztanám vele a megajándékozottat, a sokk pedig megfojtaná/megölné őt. Mit csináljak? Mit csináljak, ha úgy szeretek valakit, hogy szinte megfojtok? Én nem akarom. De nem tudom már visszafogni magam. Árad belőle minden érzelem, a szívárvány minden színében. Lezárni nem bírom, és akinek megmutattam, elengedni nem merem. Fáj ez az egész.
2009. dec. 22. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mint félni a szeretettől.
2009. dec. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Költőnek készülsz? Amúgy semmi baj nincs vele, de ezen az oldalon kicsit furcsa.
2009. dec. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy szeretek valakit, hogy megölöm...


:/

2009. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Még addig próbáld meg visszafogni magad, amíg nem utasít vissza, mert az aztán pokolian fáj.

Ezt tenni persze iszonyatosan nehéz, de ez olyan, mint a levegővétel.. Muszáj, kell, kötelező..

De ha ő nem viszonozza az ilyen mértékű szeretetet, biztos Ő az Igazi?

2009. dec. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
lol jó a szöveg, de túlzásokba ne essél. Néha ne csak a szíveddel gondolkodj, hanem az eszeddel is, az engemet is ki szokott hozni a bajból. Muszáj, mert depi, meg hasonlók lesz a vége aztán.
2009. dec. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy van "Igazi", legalábbis számomra. Ezt a mértékű szeretetet SENKI nem tudja elviselni, érzem. Mindig vissza kell fognom magam, de néha már nem megy...
2009. dec. 22. 09:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Nahát!

Ugyanígy vagyok én is!

Érdekes érzés, odaadnék mindent magamból úgy, hogy közben mégis önmagam maradok.

Szerintem örülj ennek, én szerencsésnek tartom magam, hogy ilyen szeretetre képes vagyok.

Csak a hátulütője a dolognak az, hogy engem pl.többen pont emiatt hagytak el, "túl sok" voltam nekik és itt nem arra gondolok, hogy megfojtom a szeretetemmel, hanem nem tartották magukat érdemesnek ilyen mértékű hatalmas szeretet elfogadására.

Szeretetet adni csodás dolog!!!

2009. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyok, csakhogy engem ezért meg is utálnak emiatt. És egy rakás sz*rnak tartanak, hogy hogy képzelem.
2009. dec. 22. 21:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne mondj ilyet, mindenkinek van egy 'Igazija'. Nekem is sok problémám volt már belőle, hogy túlságosan szeretek.

És mint láttad, még írta valaki.. Tehát nem vagy egyedül, csak meg kell találnod azt, aki érdemes arra, hogy így szeresd és képes ezt bármivel is viszonozni.

Sok szerencsét (: Légy türelmes, nem fog a boldogság egyből eléd hullni.

2009. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De én annyira keveset várok el cserében ezért, és mégsem tudják megadni... Például van egy lány, aki elemi szinten gyűlöl már engem, pedig csak szeretem... És Ő is nagyon szeretett régen...
2009. dec. 22. 22:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!