Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok-e még?

Figyelt kérdés
Ti is elsírjátok magatokat ,vagy legalább elérzékenyültök ezen? (tudni kell hogy 2 éve függőként szerelmes vagyok 1 lányba) http://www.youtube.com/watch?v=WNeVLZoDedo
2009. dec. 22. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nem rólunk szól durvább:\:D
2009. dec. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát én ezen képtelen lennék elsírni magam, viszont van ezer más zeneszám, amin meg igen. Akkor most hülye vagyok vagy elmebeteg?
2009. dec. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem erről csak a volt barátnőm jut eszembe.

Ő imádta a Road-ot, és mindig ezt a számot hallgattuk.

De egy jó ideje már pasipárti vagyok (:


22L

2009. dec. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sirni meg nem sirtam rajta soha, de nagyon kedvelem.

A helyzetedet meg aterzem, volt szerencsem hozza. Remenykedj, hogy ket es fel evnel kepes lesz kiszallni, ahogy en tettem :D

(De attol tartok eppen most kezdem a masodik kort...)

2009. dec. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

!!!!!!!!! Remélem nem az exem vagy...:D Vele volt ez a közös számunk úgymond, bár elsősorban a pörgősebb verzió részemről. Még ő mutatta meg, hogy ez mennyire jellemző ránk, és mi is együtt hallgattuk. Ma is ha meghallom, elszomorodom (3 éve mentünk szét). Biztos minden generációból megtalálják a párok a saját "indolójukat":) nyugi normális vagy.

22/L

2009. dec. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Szerelmes daltól még sosem érzékenyültem el. Egy férfi meg nem sír, vagy vinnyog!
2009. dec. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez egy jó szám, én is szeretem :))
2009. dec. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mi az h egy férfi nem sír???ez hülyeség...annak nincs lelke aki nem tud sírni sztem...amúgy a szám stílusa nem annyira teccik nekem de a dalszöveg nagyon jóó...megértem h elsírtad magad érzékeny fiú!

L

2009. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

látod még érzékeny fiúnak is nevezted... :D

nem azt mondom, hogy nincs lelkem, inkább azt hogy a pokolban is tőlem retteg majd az ördög :P

2009. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A férfi fájdalomtól nem sír ....érzelemtől sírhat...
2009. dec. 22. 15:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!