Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem gáz?

Figyelt kérdés

Elhívtam a párom ,hogy jöjjön el a húgom ballagására. Ott lesz a rokonság is meg stb..és ő azt felelte,hogy eljön,de nem öltözik ki. Jön rendesen edzőcipőbe,farmerbe és egy pólóba,amit talál. Csak szerintem trehányság ez?

Ott lesz az egész család..mindenki készül a húgom ballagására és ennyivel nem tiszteli meg?



2014. ápr. 17. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ismeri ő(ke)t?

Csóró a srác?

2014. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ismer mindenkit persze. Egy ilyen eseményre szerintem illik kiöltözni.

Csóró amúgy a te szavaiddal élve,de ő azt mondta,ha lenne se venné fel.

2014. ápr. 17. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez esetben trehányság és rá kéne venned.
2014. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok kedve gondolom nincs elmenni. Minek akarod, hogy ott legyen, nem az ő rokonairól van szó.
2014. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mert már a vőlegényem...
2014. ápr. 17. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a ciki ha a rokonság túlöltözi a ballagókat! :P én már láttam ilyet! amúgy legalább 1 ing illő lenne!
2014. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát legalább a pólót cserélje le ingre, ha ragaszkodik

a farmerhez, akkor sötét farmer, viszont az edzőcipő

tényleg fejeltős.

Lehet, hogy csak nincs tisztába a megfelelő megjelenés

fogalmával.

Diszkóba is melegítőbe jár?

2014. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És? Attól még nem kötelező elmennie.
2014. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Elhívtam a párom ,hogy jöjjön el a húgom ballagására"

Oda kell meghívó is, és oda az megy, akit a húgod meghív. Bár, ez nem olyan, mint a szalagavató, szóval itt nem feltétlenül kell annyi jegy, ahányan jönnek, hát fúha, én nem tudom, de most már ha azt mondtad, jöjjön, és te meg szereted őt, akkor el kéne fogadnod, ahogy van, mert ha meg most meg azt mondod, hogy ne jöjjön, ha nem változtatja az álláspontját, akkor azt hiszi, szégyenled, és ott ér véget a kapcsolat. Kompromisszum? Fekete farmer meg valami egyszerű esetleg négyzetrácsos ing, vagy sima fehér póló?

2014. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!