Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok még így érezni?

Figyelt kérdés
Az első komoly kapcsolatom egy évig tartott, fél év után feküdtünk le. Szó szerint minden nap veszekedtünk, de elmondani nem lehet annyira szerettem. Máig nem bánok semmit ami köztünk történt. Azóta voltak már kapcsolataim, de egyiküket sem szerettem igazán, nem is tartottak sokáig. Sok hülyeségbe bele is mentem amiket megbántam. Most végre van egy barátom aki kedves aranyos, megvan benne amit kerestem, és úgy érzem szeretem is és ő is engem. Szeretem, de mégsem érzem azt amit az elsőnél. Nem akarok hegyibeszédet tartani mert még csak 15 vagyok, de attól félek nem fogok már senkit úgy szeretni mint az első komoly barátomat. Vagy az első szerelemmel mindenki így van? Az egyedülálló és felejthetetlen? Vagy nem fogok már senkit úgy szeretni? Félek... Pedig szeretem a mostani barátom, de akkor miért nem érzem ugyanazt?
2009. dec. 22. 11:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Előre is köszi a válaszokat! :)
2009. dec. 22. 11:49
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen és nem. Leszel sokkal szerelmesebb, ez biztos, és fogod valakiről még azt gondolni, hogy ő az igazi. Viszont a fiú, akiről írtál, örökre megmarad az Első Szerelemnek, akit nem fogsz elfelejteni, de nem fogod örökké szeretni. Az első szerlem mély nyomot hagy az emberben, ezért sokszor nehezebben heverhető ki, de a varázsa el fog múlni.
2009. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első szerelem mindenkibe mély nyomokat hagy de nyugi még friss az uj kapcsi de 1év után utánna is ugyanezt érzed majd!

Sok sikert

2009. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bennem nem hagyott akkora nyomokat az első "szerelem". Bár szerintem ha így folytatod, hamar kiégsz, és kellemetlen egy személyiséggé fogsz válni... 14 évesen miről lehet veszekedni? Szerintem saját magaddal sem vagy tisztában...
2010. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Veszekedni lehet a féltékenysége miatt. Esetleg vmi miatt amiben nem értünk egyet bár az inkább kisebb vita. Lehet azért mert anno az anyukájának adtam igazat, vagy mert nem segítettem neki vmiben ami sztem nem volt törvényes, korrekt dolog ő viszont akarta. Stb... Örülök h 15 évesen nem a pénzügyi helyzeten vitáztunk v ilyesmi. Kellemetlen személyiség, mert 15 évesen tartós kapcsolatokat akarok inkább mint 1 2 heteseket? Nem szándékon minden második emberrel lefeküdni ez baj?? :S Sztem normális, de ti nyilván jobban tudjátok /tényleg/. Régebben leszóltam a felnőtteket amiért mindig mindenért leszóltak de mostanra rájöttem h 90%ban ígyis igazuk van... Ezért érdekel a véleményetek...
2010. jan. 15. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!