Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanács kéne ehhez a lányhoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács kéne ehhez a lányhoz? (rövid)

Figyelt kérdés

(most abba ne menjünk bele, hogy jó ötlet-e újrakezdeni vagy sem), mindenesetre 2 év után újra elkezdtem találkozgatni az exszemmel (lány), és jól érzem magam vele. Mivel nem tudtam, hányadán állok vele (barátkozunk? randizunk? mi ez most?) legutóbb "rámvetette" magát, és megcsókolt, hosszan csókolóztunk, majd elbúcsúztunk egymástól.

Smseztünk, kérdeztem, hogy mikor tudnánk találkozni, stb. ő kitért a válasz elől. rákérdeztem, hogy van-e kedve találkozni "van, persze", egyszerűen alig ér rá a hosszú hétvégén... és nem igazán érzem a mondataiból, hogy lenne köztünk valami (a csók után).


Szerintetek rákérdezzek, hogy "most járunk?", vagy csak mondjam meg neki, hogy "járni akarok veled"?

Nem az első barátnőm, de nem voltam még ilyen helyzetben soha, 28 év ide vagy oda. Tanács kellene. 28F


(u.i.komolyan nem tudom, hogy ha legközelebb találkozom vele, meg merjem-e csókolni, vagy csak az arcára adjak puszit köszönéskor... hihetetlen, máskor ez megy magától az első csók után, de most valamiért nem)


2014. ápr. 18. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy most mi van köztettek vagy mit akar tőled és mond el hogyan érzel iránta lehet hogy újra összejöttök :)
2014. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy megbánta azt, hogy rádvetette magát, talán elgondolkodott a múlton és negatív irányba vitte. Csak fél neked elmondani, hiszen tudja, hogy a csók miatt te azt mondanád, hogy "akkor mire volt ez jó, te most szórakozol velem?" És nem akar ilyet hallani, inkább "elbújik" és bízik benne, hogy nem erőlteted. Ha találkoztok legközelebb akkor semmiképp se szájra, hanem arcra adj puszit. Ha türelmes vagy és szórakoztatod, mosolyt csalsz az arcára, akkor lehet bátorkodni, pl. megmondod neki milyen jól esett neked az a múltkori csók, de látom rajtad, hogy bizonytalan vagy és nem mertél egy következőt kezdeményezni. Nem szeretnéd erőltetni, csak szeretnéd, ha megnyugodna.
2014. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hogy bizonytalan vagy és nem mertél egy következőt kezdeményezni. Nem szeretnéd erőltetni, csak szeretnéd, ha megnyugodna.


Átfogalmazom:

hogy bizonytalan vagy és nem mertem egy következőt kezdeményezni. Nem szeretném erőltetni, csak azt szeretném, hogy megnyugodj.

2014. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi van, ha csak barátként tekint rám, és a pillanat hevében kezdeményezte a csókot? Van ilyen? erre rá kell kérdezni, vagy megvárni, hogy alakul-e?
2014. ápr. 18. 20:16
 5/5 A kérdező kommentje:
?
2014. ápr. 18. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!