Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit tennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek ha a párotok elhanyagolna titeket a haverjai/számítógépes játékok miatt? (kb 3 napja nemigazán beszéltek, te pedig beleuntál hogy folyton neked kell őt keresned, ő pedig téged nem keres, de nagyonszereted a párod)

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén?Lehet fáj,de talán,ha lelépsz mellőle,akkor egyszer csak észbekap.Sajnos az én párom is ilyen.Ne hagyd,h elfajuljon a dolog,mert csak szenvedés lesz belőle.Ha meg nem keres meg is érdemli.
2009. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne keresd egy ideig. Aztán vagy rájön, hogy a gépnél fontosabb vagy neki, vagy úgyis mindegy..


21F

2009. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom elveszíteni, igyekszem hogy minden rendben legyen.. hát.. én most úgy állok, hogy én nem keresem őt.. nemhívom, sms-t sem írok neki, hagyom... igaz eléggé fáj, detalán ha nem keresem remélem észbekap... szakítani nemfogok vele T_T nemtudnám megtenni :(
2009. dec. 22. 13:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ilyen velünk is szokott lenni. Hagyni kell, aztán mikor megunja, keresni fog valamilyen formában. :D Kitartás! :D
2009. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

velem is ugyanez van pont.3 napja nem is beszéltem vele se sms se telefon semmi.mert játszik vagy a haverjaival van.én már erre ráuntam és nem keresem ha akar valamit majd ő keres de nagyon úgylátszik h nem akar:(

egy darabig jól teszed ha nem keresed de ha nem hív vagy valami akkor beszéld meg vele a dolgot h veled is foglalkozzon

2009. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

oké igyekszem T_T nektek is kitartás!! *elszánt*

hát... felszokott jönni msn-re... de elég későn, rövid időre, és akkor is szűkszavú mostanában.. az elmúlt 3 napban.

denembaj, igyekszem :)

2009. dec. 22. 13:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért otthagyni nem kell. Tedd szóvá, de ne félve, hanem határozottan. Én is ezt tettem a nyáron, azóta naponta max. egy-két órát játszik.
2009. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én sem szeretném otthagyni mert szeretem <3 :'(

szóvá tettem már nála, de nem igazán reagált... bár lehet hogy nem elég határozottan.. de most várok, és meglátjuk javul-e a helyzet.. ha nem akkor megint szóvá hozom neki.

köszönöm a válaszokatnagyon!!

2009. dec. 22. 13:58
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén: Szellemileg nem érett egy kapcsolatra, de ciki lenne ha nem lenne barátnője, nah ezért kellesz te. Kihasznál, és ennyi. Hülye vagy, ha hagyod magad!
2009. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. Miért nem játszol vele te is?

2. Azért mert szerzett egy új játékot és 3 napig most belemászott, nem kell kétségbe esni, ez általában gyorsan lefut :)

3. Azért ha ilyen túl gyakran történik (egyszer-egyszer ártalmatlan a dolog), akkor én elgondolkoznék rajta, mert eszerint a gép jobban szórakoztatja, mint te.


Egy olyan srác, aki néha maga is el szokott tűnni 3 napra :$

2009. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!