Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri újból megpróbálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri újból megpróbálni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik nekem. Régebben viszonyunk is volt egymással, de megcsalt, úgyhogy szakítottunk. Most újból azt mondja, hogy fontos vagyok neki, és hogy próbáljuk meg újból, de én nem vagyok biztos benne, hogy őszinte lenne hozzám, sosem volt az,viszont nagyon szeretem.

2014. ápr. 20. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmiképp se!
2014. ápr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyen egy kis önérzeted... ha ez a fiú nem volt veled egyenes, akkor ez után sem lesz az.
2014. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetseges,hogy "ismer"es tudja,hogy szereted es ezt ki akarja kicsit hasznalni.Legy ovatos inkabb nehogy osszetorjon.
2014. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!