Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lent. Folyt.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy járok egy irtó rendes pasival, és tetszik meg minden, de nem szeretem, és kb. egy hete jöttem rá, hogy a volt fiúmat szeretem még mindig.. De hát nem szakíthatok vele karácsony előtt, mert ő meg szeret engem, és nem akarom összetörni a szívét.. Azért sem akarok vele szakítani mert egyszer már dobtam, pont amiatt a fiú miatt. és most másodjára is ez a helyzet.. amúgy akibe szerelmes vagyok, szerintem ő is szeret,egyfolytában bámul, és féltékeny a mostani fiúmra..

Segítsetek, most mi a teendő?


2009. dec. 22. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy nem tudod viszonozni az érzelmeit, akkor jó nagy g€ciség hitegetni a srácot. Szar kimondani, de menjen a levesbe, ne csinálj belőle bohócot.


Miután dobtad térj vissza arra a kérdésre, hogy a volt pasiddal mi legyen, ha még mindig szereted, akkor sok sikert.

2009. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje jársz a mostani pároddal?
2009. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem túl sok.. max 3 hét
2009. dec. 22. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj,szerintem mindenképp add meg az esélyt...Ebből még simán lehet szerelem!Ha a vonzódás megvan iránta,akkor csak rá kell pakolni a tűzre!Szerintem ne szakíts vele!A volt barátoddal meg ha egyszer nem működött, akkor nem fog működni most sem!
2009. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!