Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kívánja a sexet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gamerke88 kérdése:

Miért nem kívánja a sexet?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne h több mint két éve vok bnommel de kb 1 éve olyan gond van h nem kívánja nem akár sexelni velem. Pedig előtte nagyon sokat sexeltunk. Azt mondja h most ilyen idoszaka van. Mit tegyek mert én nagyon kivagyok mert szeretnék sexelni de mindig azt mondja h nem nemakarok stb. szerintetek mi a megoldás? Miért nem akar már sexelni? Azt mondja nagyon szeret!

2014. ápr. 21. 19:25
 1/5 anonim válasza:
Meg kellene kérdezni (pontosabban harapófogóval kihúzni belőle) tőle, hogy mi az ami ezt az időszakot előidézi és közben sokszor kihangsúlyozni, hogy őszintén válaszoljon. Ha már nem kíván, abban a pillanatban sarkon fordulni és keresni mást mert tapasztalatból mondom hogy semmi értelme folytatni. Ha nem nagy a baj, akkor meg ketten meg fogjátok oldani, pláne hogy előtte sokat szexeltetek. Írd meg mit mond neked.
2014. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet azért mert úgy írod a szexet hogy sex.
2014. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megunt.
2014. ápr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt mondja h egyszerűen most nem akar nagyon szeret es kíván is sírt is mikor megkerdeztem tőle a dolgokat azt mondja nemtudja mért van ez de megoldjuk azt mondta!!
2014. ápr. 22. 08:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Már egy éve vonyítasz a luk mellet? Nem vagy normális. Amúgy én még ilyet nem tapasztaltam, hogy egy éven keresztül hülyére keféltük magunkat egy csajjal, aztán meg elment a kedve. Ennek valamim oka van. És ez általában egy másik pasi (vagy csaj). Szerintem beszélgess vele el erről egy pohár bor mellett, aztán ha nem változik semmi, hagyd ott. Keress magadnak egy olyan lányt, akivel jól érzed magad, és nem szívsz!
2014. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!