Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom melyiket válasszam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom melyiket válasszam! V válasszak egyáltalán?

Figyelt kérdés

hello.Van 2 fiu,akik nagyon tetszenek.az egyik nemrég szerelmet vallot.:S.A másikkal folyamatosan dumálok MSN-en,és mindig uyg köszön el,h szeret,és h várjak rá Stb.

Egyikkel sem járok,mert nem akarom egyiket se megbántani.Nem tudom eldönteni h kihez húz a szívem.:(

Most mind a kettő meghívott h szilveszterezzek vele.

Melyikkel menjek el???:S

és ráadásul egy buliba vinne mind a kettő.Szóval ha az egyiknek igent mondanék akkor a másik látná h mást választottam.

Melyiket válasszam????Vagy válasszak egyáltalán???

Ugy érzem h nem tudom melyiket szeretm jobban,mindkettőt egyformán szeretem.Csak nem tudom h melyikőjüknél erősebb a kölcsönös érzés:S


2009. dec. 22. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Jól berúgtok és összedobtok egy grupent. Ügyes kislány vagy, simán elbánsz két bikával.
2009. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
esetleg ha van olyan ismerősőd aki szintén uebbe a buliba megy, kérd meg h "hívjon" meg és így mind2 sráccal lehetsz úgy h nem ők hívtak meg és aztán meglátod h kivel szeretnél lenni:)
2009. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

első válaszoló:de jó fej vagy xD

második válaszoló:köszí...talán tényleg ez lenne a legjobb megoldás :)

2009. dec. 22. 22:49
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Menj a buliba egyedül és ott majd elválik, hogy amelyik közeledni próbál feléd azzal foglalkozz! Azonban ha mind 2 közeledik, menj oda egy harmadikhoz vagy idd le magad! ;)
2009. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem dönthet helyetted egy csapat idegen az interneten, te tudod legjobban, merre húzol. Ülj le, és gondold végig, hogy melyikükkel akarsz lenni, előbb-utóbb mindenképpen választanod kell...
2009. dec. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Először magadban kellene kicsit rendet raknod. Az első szerelmet vallott, ok. A második azt kéri várj rá??? Miért is? Magad sem tudod, hogy mit érzel, illetve érzel-e egyáltalán, mert az, hogy tetszik egy fiú, még nem von maga után semmilyen érzelmet. Mi lenne, ha elmennél a barátnőiddel szilveszterezni, és buliznál egy hatalmasat! Aztán jövőre jöhetnek a pasik! :))
2009. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Mondj mindkettőnek igent a bulira, aztán csináld azt, amit sok filmben láthattál, hogy két percig ezzel a fiúval vagy, két percig a másikkal, és mindig úgy intézed, hogy ne találkozzanak egymással.


VAGY inkább valóban, vagy ne válaszd egyiket sem. Inkább nézd meg, hogy melyik vár rád majd tovább, és azt válaszd.

2009. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Amelyiknek több a pénze.
2009. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem tudod melyiket válaszd, akkor egyértelmű, hogy egyiket sem. Ha tényleg szeretnéd bármelyiket nem vacakolnál tudnád, hogy neked ő kell!
2009. dec. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak: Végül is.... két lyukad van vagy mi, tényleg elbánsz velük. :)
2009. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!