Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti beleszámoljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti beleszámoljátok a barátnőtök kapcsolataiba azt ha volt 3 távkapcsolata, de sosem találkozott a fiúkkal?

Figyelt kérdés

hogyha feljön pl 1 vita és felhánytorgatjátok a régi dolgait, ti ezt felhoznátok?


ez csak 1 példa...csak kíváncsi vagyok, hogy ti beleszámítjátok-e a kapcsolatba ezt a "kapcsolatot".


2014. ápr. 22. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elgondolkoznék azért, hogy érdemes-e olyan emberrel járnom, aki úgy "járt" valakivel többször is, hogy életében nem látta.
2014. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs dugás=nem kapcsolat
2014. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nem is kapcsolat...
2014. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

konyorgom. milyen kapcsolat az ahol meg nem is talalkoztak???? az nem kapcsolat. max baratsag.

meg minek kene az exekrol beszamolni? engem egyaltalan nem erdekel,h kije volt elottem es en sem szamoltam be neki a multamrol. szerintem felesleges azzal foglalkozni.

ja es eleg gusztustalannak tartom ha ezt valaki elmilondja a parjanak mert megbizik benne, utana o meg a fejehez vagna. engem akkor latna utoljara...

21\l

2014. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az nem kapcsolat, ha nem találkoztok :D
2014. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!