Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha azt vettem meg a barátomnak karácsonyra, amit egyszer már kinézett magának? Vagyis tudja mennyibe került?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy gond. Legalább olyat kap, amire tényleg szüksége van. Ez értékelendő :)
2009. dec. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak olyan dolgot szerettem volna neki venni, ami hasznos és tuti, hogy tetszik is neki! :)

Csak így utólag gondolkodom, hogy kb. olyan mintha rajta hagytam volna az árát... Vagy ez butaság?

2009. dec. 23. 00:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, ez butaság. barátom sokszor vásárol nekem a kedvenc boltomban, ahol ha egy konkrét termék árát nem is, de körülbelülre tudom az árakat. és örülök, ha vesz nekem valamit ott, amiről tudja, hogy tetszik nekem.
2009. dec. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármit is adsz neki, az árát úgyis nagyjából tudja. Így meg legalább nincs az a gond, hogy valami haszontalan dolgot kap - és nem is kell neki költenie rá, ha amúgy meg megvenné maga.
2009. dec. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak nagyjából tudhatja, mert nem tudja, hol vetted.

Arra vigyázz, nehogy ő is vegyen közben magának.

2009. dec. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!