Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általánosságban kérdem, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban kérdem, ti hogy hódítanátok vissza az exeteket?

Figyelt kérdés
Nem írok konkrét sztorit hozzá, se nemeket, csak kíváncsi vagyok, ti milyen módszerekhez folyamodnátok ebben az esetben, ha visszahódításról van szó.
2009. dec. 23. 02:36
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Exet minek visszahódítani? Aminek egyszer vége lett az jobb ha úgy is marad.
2009. dec. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
No igen, ez kimaradt, hogy ennél a kérdésnél nem ilyen típusú válaszokat várok, hogy "exet minek". Kedves első, köszönöm az észrevételt, de én ténylegesen a kérdésemre várok választ, nem pedig véleményt az exekről, és a felmelegített káposzta esetéről. :)
2009. dec. 23. 02:52
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Sehogy. Ami egyszer nem működött, az fél év múlva se fog, hidd el!
2009. dec. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
33%
exet vissza?jó nagy marha lehetsz
2009. dec. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Szia kedves kérdező!


Tapasztaltból írhatom, hogy a volt barátot (exet) vissza hódítani nem jó. Sajnos az a kapcsoltat már nem lesz olyan amilyen az elején volt. Mindig ott marad az a bizonyos tüske. Eleinte minden megint nagyon jól megy és később jönnek ki ugyan azok a hibák, szokások amik esetlegesen idegesítettek benne. Amit nehezen fogadsz el. Ebből megint viták, sértődés lesz. De ez fordítva is igaz. Csak annyit tudok írni, hogy gondold végig mi érné meg, hogy vissza hódítsd a volt barátod (exet). Mi volt jó és mi nem. Mérlegelj. Nekem ez bevált és minden esetben a NEM vissza hódítás jött ki nyertesen.29/N.

2009. dec. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszönöm, hogy te legalább kifejetetted a véleményed.

A továbbiak viszont tényleg legyenek szívesek a kérdésemre válaszolni, vagy inkább nem írni. Köszöntem.

(és megjegyzem, ez alapvetően egy KÉRDÉS, nem feltétlenszerűen azt fejezi ki, amit akarok csinálni)

2009. dec. 23. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!