Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok rólam, járnátok egy olyan sráccal mint én?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még soha nem volt barátnőm és nem igazán tudom, hogy látnak engem a lányok. Szeretek sportolni, motorozni, néha elmenni haverokkal horgászni vagy össze ülni a kertben és sütni egyet és beszélgetni.Szeretem az állatokat, gépezni is szeretek, néha egy könyvet is elolvasok. Nem nagyon bulizok és berúgni sem szoktam, cigizni meg egyáltalán nem szeretek, max vizipipázni. Csúnya sem vagyok, sportolás miatt van egy kis testalkatom .

2014. ápr. 23. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha lány lennék igen:D de fiú vagyok és a lányokat szeretem:3 Semmi para, szerintem kapsz pár üzit;)
2014. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
"néha egy könyvet is elolvasok" Itt ugrik a mutatvány.
2014. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

igen, pont az ilyen fiúkat szeretem

kicsit fiatal vagy hozzám, de a 15-17éves lányok körében is biztosan van olyan akinek bejönnél :)

19L

2014. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 piriiiiii ***** válasza:
Fingom sincs. Találkozzunk, akkor megmondom. Így? Fingom sincs.
2014. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A fentebb írottak alapján igen, persze ez nem garantált, hisz a személyiség és a beszélőke sem mindegy.

Engem a motorozással, haveros horgászással és kertben üléssel már megfogtál.. De a "néha egy könyvet is elolvasok" kicsit rombolja az illúziót..

2014. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez minden szép és jó viszont valami bökkenő van a dologban.. D: Ha Te sportolsz és nem vagy csúnya stb akkor miért nem volt eddig barátnőd?
2014. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szerintem nem kene aggodnod emiatt...nekem peldaul nagyon is tetszenek azok a fiuk, akik okosak, es nem csak a pialasbol all az eletuk. :)) Na, es az sem hatrany, hogy szereted az allatokat. Rengeteg lany gondolja azt, h aki szereti az allatokat, rossz ember nem lehet... (:
2014. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"néha egy könyvet is elolvasok" " max vizipipázni"


Így már kizártnak tartom.


Bár amúgy is öreg vagyok hozzád, meg foglalt is, de ha a te korosztályodhoz tartoznék, fenti okok miatt NEM jönnék veled össze.

2014. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem szeretem mmikor egy ilyen 19 éves csaj leszólja a 17 éves fiút, aki érettebb a korosztályánál.

A kérdezővel nincs semmi baj, én is rendelkezek ezekkel a tulajdonságokkal, csak én továbbfejlesztettem magamat, politikával meg törivel, rajzolással és szövegírással.

Kérdező, nincs veled semmi baj, csak így tovább, maradj a sportnál! ;)

2014. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. ápr. 23. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!