Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma magyar páros?

Figyelt kérdés

Mia a véleményetek a roma és magyar párról? Van egy jelenleg titkos barátnőm. Ha valaki ránéz, nem mondja meg, h roma származású. Nekem is valamikor a nevelőapja mondta. nem hittem el, de ha ő mondta, akkor biztosan ismeri a szüleit.


Hogy vélekednek ma az emberek a roma+magyar párokról?

Én 40F magyar ő 20N.


Persze úgy gondolkodik néhány dologban, mint egy 30 éves.



2014. ápr. 23. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
ha a normális fajtából való, akkor ám legyen.
2014. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

A korkülönbség jobban aggasztana..

Nalunk a csaladban van roma magyar páros..

Már 32 éve házasok...

Minta család, 3 gyerekkel ha kehet ilyet mondani..... Dolgosak..

Gyerekek tanultak( egyik doktorizitt, másik még egyetemet végzett, a3. Ra nem emlekszem, de irodai állása van)

2014. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak aztán ne nyivákolj,de már a 20év korkülönbség sem túl jó dolog,gondolom van kocsid + házad no ez hamarosan meg fog változni
2014. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én kihagynám, de a te dolgod
2014. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát... én jópár dögös roma csajt láttam már akik bizony ba*szásra születtek! szóval akár működhet...
2014. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lehet, h nem az. Egyáltalán nem néz ki annak. Csak roma szülők nevelték pár évig, mert állami gondozásból vették magukhoz.


Picit utána járok és ha nem az, akkor más a kép.


20/40 miatt is írtam már ki kérdéseket. Sokaknak jól megy és elég extrém korokat is írtak már. Érdekes, de működhet.

2014. ápr. 23. 22:45
 7/9 A kérdező kommentje:

Elsőre azt látja az ember, h milyen lehet az ágyban. Persze, ha jó csajt lát az ember akkor mire gondoljon.

Beszélgetve vele már nagyon jó embernek ismeri meg. Sokmindent csinált már. Dolgos. Betonkeverés, ácsmunka, stb. Mindenben volt része és ő dolgozott a többiek meg, hát... ahogy szokott ez lenni.

Mondom én, hogy lehet nem is az. Majd kiderül, ha utána tudok járni...

2014. ápr. 23. 22:47
 8/9 C0r3 ***** válasza:
Mit számít az hogy roma? A kor különbség inkább aggasztó. 20 év múlva ő még nagyban éli az életét, te meg már a temetésedre készülsz.
2014. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De addig egy gyönyörű nővel lehet az ember. Nem pedig csak álmálkodik róla, hogy de jó lenne a szomszéd zöldebb nője. Ugyebár.

Azonkívül, ahogy írtam már egy nagyszerű ember is egyben.

2014. ápr. 23. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!