Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkapattam a barátnőmet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkapattam a barátnőmet és most elvárja, hogy mindent én csináljak. Figyelmességnek indult, ágyba kávé, reggeli, stb most meg már csak unszolásra csinál mondjuk kávét reggelente. Visszafordítható?

Figyelt kérdés
Túl természetesnek veszi, hogy mindent megkap és kicsit mintha azt érezné körülötte forog a világ. Reggel is megette a tegnapi vacsi maradékát és meg sem kérdezte, hogy én kérek-e valamit, vagy csináljon-e nekem reggelit.

2014. ápr. 24. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Valszeg alapból ilyen, csak eddig megjátszotta, hogy nem. De mivel látta, hogy partner vagy ebben, visszatért a régi önmaga. Később csak rosszabb lesz.
2014. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, mond meg neki hogy szeretnéd hogy figyelmesebb legyen.
2014. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
elkényeztetted. velem is ez volt, exem elvárta h mindig átkísérjem a város másik felébe, meg kitérőt tegyek érte, de ő egyszer sem tette meg nekem. nálunk nem változott, de sok sikert, próbáld leszoktatni, ha nem megy, beszélj vele
2014. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ő alapból ilyen csak eddig jól titkolta..változni nem fog
2014. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kolosszus22 ***** válasza:

Soha ne adj többet egy kapcsolatba mint amennyit visszafelé elvárhatsz! Sok, főleg tapasztalatlan fiatal srác elköveti azt a hibát, hogy elkapatja a barátnőjét a kapcsolat elején (és sajnos sok nő el is várja), aztán később a leányzó azt hiszi mindig így lesz. Csak olyan nő érdemli meg a törődést, aki hajlandó tenni érted is valamit és nem csak elvárásai vannak!

27F

2014. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy ő is tud magának reggelit/vacsorát/stb.-t csinálni, úgy te is tudsz magadnak. Vagyis mindenki magának. Ez így a legtisztább. Ha már te is csak magadnak fogsz kaját csinálni, akkor megszokja az új rendszert.
2014. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

5. Irta le a dolgot a legfaszabban.


En is elba**tam igy a kapcsolatomat, nagyon ki volt nyalva a csaj segge, sok mindent elneztem, de egy ido utan eleg volt,

Szoltam neki h valami nem tetszik, es akkor o csak azert is csinalta, amibol mindig vita lett.

Majd kirakott.


Hulye ku**a :D

2014. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tehát nektek a lusta nő = ku**a

akkor lusta férfi = ?

Hülyék voltatok, ennyi, ezért csak egy kretén hibáztatja az "elkényeztetett" felet.

2014. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a csaj nem szeret téged. Ha szerelmes az ember, ő is ugyanúgy igényét érzi annak, hogy gondoskodjon a másikról, legalábbis én amikor szerelmes voltam, örömmel töltött el, ha kedveskedhettem a pasinak, meglephettem őt egy finom étellel, ajándékkal vagy bármivel. Úgy tűnik, kihasználnak téged :S
2014. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem annak van igaza aki azt írta hogy a csaj már amúgy is ilyen volt....az a fajta aki csak kapni szeret, de adni nem.


Érdekes módon az én férjem is (a kapcsolatunk elején, alatt, és a házasságunk alatt is) rengetegszer csinált nekem reggelit, amit az ágyba hozott, behozta az energiaitalom, sütött nekem tükörtojást, sütit...stb..


Én ezt mégsem használtam ki, hanem ugyan úgy viszonoztam reggelivel, innivalóval, vagy épp meglepetés palacsintát csináltam neki karamell szósszal, vagy sütit, bundás vaníliás kalácsot vagy karamelles tejet...mikor mit.


3 dolgot tudsz tenni.


1. beszélsz vele, hogy mozduljon meg, és csináljátok ugyan olyan arányban a dolgokat egymásnak

2. visszaáll a régi rendszer, mindenki csak magának csinál mindent

3. nem viseled el hogy nem változik meg, hanem keresel mást. Mert aki ilyen, az nagy eséllyel lesz még rosszabb a későbbiek folyamán.

2014. ápr. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!