Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel most leszünk egy évesek. Egy elegáns panzióba fogom elvinni, ahol kettesben lehetünk. Romantikus részen vagyok elakadva picit. Gyertyákra gondoltam, meg rózsa szirmokra szépen elhelyezve, esetleg szív alakba kirakva. Valami szép szerelmes zene szólna amikor bejön én meg egy rózsával várnám. Így fogadnám este. Mivel tudnám még meghittebé tenni az esténket? Valami ötlet? Tanács? Nagyon sokat segítene. Azt szeretném, hogy élete végéig emlékezzen erre az egy napra :). Lányok titeket mi tudna extázisba hozni ezeken kivűl?

2014. ápr. 24. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem max meg egy kis csoki hianyzik ez igy tokeltes!!!:)

Gondolom a sex koronazna meg az estet..legyen akk most o a kozeppontben kenyeszesd sokaig ugy ah o szereti:)

Es graaat!!^^

2014. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LePeDő ***** válasza:
Legyen jó illat, kényelmes párnákkal kirakott fekvőhely, egy pohár bor (ha már vagytok elég idősek, ha nem akkor a kedvenc itala) és természetesen egy romantikus vallomás aztán lassú összebújás, ha van vmi jó kis lassú háttérzene jöhet egy kis lassúzás utána csókok, de azonnal durr bele bumm hanem először nyakra meg fül elé és utna a szájra... utána pedig már teheted azt amihez egy pasi a legjobban ért ;) de persze finoman és lassan, romantikusan.
2014. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!