Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legetne egy kissé erotikus a kisugárzásom? Olyan, hogy a pasi ott helybe meg akarjon dönteni? Hogy érhetném el ezt a hatást?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel ismerkedem, de egy munkahelyen vagyunk, gátlásos bizonyos dolgokban, pl. csók, kézfogás, és ilyenkor mindig azt histem, hogyellenem irányul a viselkedése, hogy nem tetszem neki.

Viszont mikor kettesben vagyunk munkahelyen kívűl, akkor meg szinte szétszed engem.

Azt akarom, hogy bent a munkahelyen is bátran öleljen meg, de azt mondta,nem megy neki.

Milyen praktikák vannak erre, hogy olyan etotikus, meg csábító legyek számára?

Minden nap próbálok csinosan felöltözni, hogy jobban tetszem neki, hogy hathatnék rá apróságokkal?

Kérlek, adjatok bevált tanácsokat, Köszönöm! :)



2014. ápr. 25. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nehéz feladat, mindenkinek más jön be. engem pl meg tud vadítani egy egyszerű ruha, amire mások csak legyintenek. szóval az adott férfi agyára szabottan kéne csinálnod
2014. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt meg nem mondom, amig képet nem posztolsz. Igen arccal.

Anélkül nem tudjuk mit változtass a külsődöm. És csak azután jön a többi. Mozgás, járás, mozdulatok, stb... tanulható igen.

2014. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
járj ruha nélkül
2014. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen érthető és professzionális viselkedés, hogy nem akarja bekeverni a munkát a magánélettel, már ne is haragudj.

Ha magánemberként jól kijön veled, akkor hagyd, hadd végezze napközben a munkáját rendesen, és ne hozd munka közben kellemetlen helyzetbe azzal, hogy rámászol, vagy billegsz neki.


Csak azért mondom, mert én pl. hasonló beállítottságú vagyok, mint a partnered, én sem szeretem a magánéletemet keverni a munkával, és nekem borzasztóan kellemetlen lenne, ha a párom a munkahelyemen próbálna felizgatni meg játszadozni.


22N

2014. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!