Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért szeretik átvágni a nőket? Minden pasi ilyen lenne? Mert én csak ilyenekkel találkoztam. L/21

Figyelt kérdés
Nekem eddig mindig ez volt a tapasztalatom. A múlt évben találkoztam egy ismerősömmel. Jól elbeszélgettünk, jól elvoltunk, de akkor még semmi sem történt köztünk. Utána hónapokig nem keresett, pedig célzott rá hogy tetszek neki. Majd hónapokkal később megint felkeresett hogy találkozzunk, de nem tudtam vele találkozni. Akkor se keresett hónapokig. Utána megint hónapok múlva keresett meg azzal hogy találkozhatnánk de én nemet mondtam, meg amúgy sem értem rá. A tegnap felhívott azzal hogy randizhatnánk és belementem. Másképpen viselkedett velem mint azelőtt, jobban el tudtam vele beszélgetni. Megfogta a kezemet séta közben, megcsókolt. De ma már szintén nem keresett.Felhívtam nem vette fel a telót, de vissza sem hívott. Amúgy a találkozó előtt még a facebook chatről is letiltott. L/20
2014. ápr. 25. 20:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Az ilyen az undorító, nekem nemlenne pofám ezt tenni egy nővel. 21/F
2014. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Én nem olyan vagyok. Akkor most mi van?
2014. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
nincs oda érted
2014. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Csak unom már hogy minden pasi ezt csinálja velem. Az ilyenektől megy el a kedvem még egy randi belekezdésébe.
2014. ápr. 25. 20:43
 5/27 anonim ***** válasza:
Keress normálisakat.
2014. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Már megint ez a kérdés?

Egyébként ne általánosíts, vannak kivételek, csak a rosszakat fogod ki.

2014. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
De akkor minek hívott el randira? Nem kértem meg semmire. De úgy gondoltam adok neki még egy esélyt, de hát kár volt.
2014. ápr. 25. 20:44
 8/27 anonim ***** válasza:

L/21 vagy L/20?

Most te vágsz át minket? :D

2014. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Elírtam 21 vagyok.
2014. ápr. 25. 20:46
 10/27 ASOT ***** válasza:
92%

minden pasi?

Azon nem gondolkodtál még el, hogy valamit te is rosszul csinálhatsz? rosszúl gondolkodsz? Vagy nem gondolkodsz? Vagy végig sem gondolod a dolgokat, és csak végre van valaki már elképzeled a jövőt?

2014. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!