Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal közel két éve együtt vagyunk és már kezdem azt érezni, hogy elmúlt az a bizonyos szikra, és már nem szeretem annyira, mint régen. Szeretni még szeretem, de már nem annyira. Ha szakítanék vele, az nekem sem lenne jó, mert hiányozna és nem tudnék csak a barátja lenni. Ő nagyon elkötelezett irántam, folyton mondja, hogy mennyire szeret, de én azt érzem, hogy ha jönne valaki, akkor bele tudnék szeretni másba, mert én már nem kötődöm úgy a barátomhoz mint régen. Ő amúgy 19 éves. Kicsit olyan se veled, se nélküled a kapcsolatunk már. Kétségbe vagyok esve. Mi tegyek? 16/L
2014. ápr. 26. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ostoba kis picha vagy, akinek viszek a puncija, és nem birja egy fiú mellett...
2014. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondold át, hogy miért szerettél belé? Milyen sajátos jellegei vannak, amibe te beleszerettél? Valószínűleg már "meguntad", mert túl sok időt töltöttetek együtt, de ilyen az, ha az egyik fél nem gondolkodik. Minden esetre, ez az érzésed abból fakad, hogy szabadnak hiszed magad, pedig nem vagy az. Tetteid, meg nem gondolt érzéseid zárnak tömlöcbe.
2014. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha elmúlt az a bizonyos szikra,mint te is említetted,nézz másik fiú után....felesleges erőltetni,ami már elmúlt...
2014. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!